Tutvu konkursi Aasta Raamat finalistidega!

Täna selgusid uue iga-aastase kirjandusauhinna Aasta Raamat finalistid. Võitjad kuulutatakse välja 17. novembril Viru Keskuse Rahva Raamatus. 


Kuues eri kategoorias andis oma hääle kokku ligi 100 kirjandus- ja meediategelast üle Eesti, raamatukoguhoidjatest ajakirjanikeni, kultuuriministrist bookstagrammeriteni. Kokku said nad sel aastal valida üle 2000 viimase 12 kuu jooksul ilmunud raamatu seast. Žürii hääled on küll antud, kuid lisaks selgitatakse välja ka Rahva Lemmiku tiitel, mille valimisest saavad osa võtta kõik lugejad. Oma hääle saab enne 16. novembrit anda  SIIN

Iga kategooria finalistid juhuslikus järjekorras: 

Parim eesti autori ilukirjanduslik raamat:  

 

Parim tõlgitud ilukirjanduslik raamat:  

 

Parim eesti autori teabekirjanduse raamat: 

 

Parim tõlgitud teabekirjanduse raamat: 

 

Parim eesti autori laste- või noorteraamat: 

 

Parim tõlgitud laste- või noorteraamat: 

 

Kõigi kategooriate võitjad kuulutatakse välja 17. novembril kell 19:00 Viru Keskuse Rahva Raamatus, mis valiti sel aastal Londoni raamatumessil maailma parimaks raamatupoeks. 

Rahva Raamat on Eesti vanim raamatumüüja, mis tähistab sel aastal oma 110. Sünnipäeva. Aasta Raamat on selle aasta septembris Rahva Raamatu poolt esmakordselt ellu kutsutud iga-aastane kirjandusauhind. 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives