5 audioraamatut, mida kuulata oma vaimse tervise heaks!

5 audioraamatut, mida kuulata oma vaimse tervise heaks!

Tutvu audioraamatute kuulamissoovitustega, mis aitavad turgutada sinu vaimset tervist. Valisime välja 5 inspireerivat audioraamatut, mis toetavad sinu sisemist tasakaalu ja heaolu. Tutvu soovitustega lähemalt ning kingi hetk iseendale!

Arnold Schwarzenegger "Ole kasulik. Seitse abinõud eluks"Arnold Schwarzenegger “Ole kasulik. Seitse abinõud eluks”

Oma raamatus jagab legendaarne näitleja, kulturist ja endine California kuberner Terminaator lugejaga oma vaimseid tööriistu ja põhimõtteid, mis on aidanud tal rajada teed edu ja tähendusrikka elu poole. Seitse reeglit, mida vaesest, kitsarinnalisest Austria linnakesest maailma vallutama tõusnud Arnold on elu jooksul järginud, on kättesaadavad absoluutselt igaühele meist. Ta selgitab neid veenvalt nii isiklike lugude, elumuutvate õnnestumiste kui ka eluohtlike ebaõnnestumiste kaudu – mõned neist on üldiselt teada, mõnest räägib ta siin esimest korda.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Priit Volmer

Audioraamat: Nicklas Brendborg "Meduusid vananevad tagurpidi"Nicklas Brendborg “Meduusid vananevad tagurpidi. Mida õppida looduselt, et elu oleks pikem ja parem”

Raamatus kirjeldatud hämmastavad avastused ja füsioloogilised võimed, mis paistavad olevat lähemal maagiale kui tegelikkusele, sunnivad teid ümber hindama kõike, mida arvasite end vananemisest teadvat, ja paljastavad looduse saladused, et võiksite elada pikemalt ja paremini.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Liisa Pajusaar

Edith Eger "Kingitus"Edith Eger “Kingitus”

Praktiline ja inspireeriv tervenemise käsiraamat, mis õpetab, kuidas teha lõpp oma laastavatele harjumustele ja vangistavatele mõtetele, et olla vaba ja nautida elu.

Edith Egeri debüütraamat „Valik“ rääkis tema ellujäämisest koonduslaagrites ning tervenemisest ja teekonnast vabaduse poole. Raamat „Kingitus“ lahkab tervenemist põhjalikumalt ning annab praktilist nõu, julgustades lugejat muutma neid mõtteid ja käitumismustreid, mis võivad meid mineviku vangis hoida.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Katrin Pärn

Oliver Burkeman "4000 nädalat"Oliver Burkeman “4000 nädalat”

Arengutreener Sandra Raju soovitab: “Kuidas saada lahti kinnismõtetest ja tundest, et aega on liiga vähe ja pidevalt peab midagi tegema? Kuidas jõuda kõik ära teha, lisaks olla rõõmus ja õnnelik? Raamatus filosofeeritakse nende teemade üle ja antakse ka häid nippe. Minu jaoks muutus raamatu lugemisest aja kasutuse mõte väga tugevalt.”

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Robert Annus

Tiina Tiitus "Õnnelik suhe"Tiina Tiitus “Õnnelik suhe”

Kui paljusid paare te teate, kelle suhe on harmooniline ja armastav? Tavaliselt on nende üleslugemiseks ühe käe sõrmedest küll ja küll. Kui te olete ise nende hulgas, siis oleks nagu lotovõidu saanud.

Me sünnime siia ilma potentsiaaliga saada õnnelikuks ja tunda taas koosolemise, kuulumise ja üksolemise tunnet. Kõlab uskumatuna, kas pole? On olemas ju väga raskes olukorras inimesi, kelle kannatused ei tundu iialgi lõppevat. Ja ometi võiksid meie kannatused lõppeda sekundi murdosa jooksul, kui me vaid sellesse usuksime ja lubaksime sellel juhtuda.”

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Harriet Toompere


Rahva Raamatu äpist leiad mugavalt tuhandeid audioraamatuid ja e-raamatuid, mida saad kuulata ja lugeda esimesed 14 päeva tasuta. Kui prooviperiood lõpeb, siis edaspidi saad piiramatult raamatuid kuulata ning lugeda vaid 13.99 € eest kuus! Raamatuhittide kuulamiseks ning kogu valiku nägemiseks laadi äpp alla Google Play Store’ist või App Store’ist!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives