Anu Saagim soovitab lugemist!

Anu Saagim on kõikidele tuttav Eesti seltskonnategelane ja ajakirjanik. Ilukirjanduse kuu raames jagas Anu meiega omapoolseid lugemissoovitusi, et iga raamatusõber veedaks suvekuud kvaliteetkirjanduse seltsis. Ilusaid lugemiskogemusi!


Thomas Erikson “Tagasilöögid minu ümber

“Tagasilöögid elus, keda need ei kimbutaks. Kuidas hakkama saada, kui lained üle pea kokku löövad? Alla anda või välja rabeleda? Kuidas? Eriksonil on jagada nippe, mis võivad tagada edu kogu eluks.”

Fred Jüssi “Olemise mõnu

“See mees on loodusteemades vaieldamatult eestlaste tähtsaim arvamusliider.

Mäletan, kui lapsena kuulasin raadiost Fred Jüssi saateid „Linnuaabits“. Seal said kõik Eestimaa linnud käsitletud. Hiljem jätkus see “Looduse aabitsana”, kus mängiti kuulajaile lindistusi nii Eestimaa lindudest, imetajatest, kahepaiksetest kui ka putukatest, vahel sekka ka puude, allika või tuule helisid. Need saated olid minu suured lemmikud. Sealt sai alguse ka suur looduse armastus, mis kestab tänaseni.”

Mika Keränen “Minu Karjala

“Kerge suvine lugemine. Mulle on alati meeldinud julged inimesed, kes ei karda olla omamoodi. Vanasti kutsuti neid külahulludeks, tegelikult olid need vabad hinged, kes oskasid elu lustiga võtta.”

Jack Kerouac “Teel

“Olen lugenud seda raamatut ilmatuma ammu ja toona meeldis väga. Aga miks meeldis, enam täpselt ei mäletanudki. Lugesin uuesti ja tõepoolest, tõsi ta on, elul on pakkuda palju enamat kui vaid raha, karjäär ja kohustused.”

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives