Trad.Attack! soovitab: “Sukeldu seiklustesse!”

Trad.Attack! on ülipopulaarne Eesti folkmuusikaansambel, kes ühendanud pärimusmuusika kaasaegsega. Nende eesmärgi kõrval esineda igas maailma riigis, leiavad bändiliikmed aega ka lugemiseks. Nende lugemissoovitusi saab lugeda järgnevalt:

Valdur Mikita “Lingvistiline mets”

Lingvistiline mets” on sülem inspireerivaid ja ebaharilikke mõtteid eesti keelest, loodusest ja kultuurist. See on kosutav lugemine kõigile, kes otsivad vastust küsimusele, miks on Eesti maagiline paik. Raamatus on juttu seentest, putukatest, soome-ugrist, suitsusaunast, metsast, kultuuriteooriast, jalgrattasõidust ning päratust kosmiliste mõõtmetega kartulikonksust, mida veel ükski eestlane pole suutnud Munamäe küljest lahti kiskuda. Loe edasi…

Trad.Attack! soovitab: “Mikita kirjutab mahlakalt ja kaasahaarvalt meile nii omasest eesti loodusest, kultuurist ja keelest. Inspireerivad mõtted, milles iga eestlane tunneb ära oma või leiab uue vaatenurga omale.”

Douglas Adams “Ultimate Hitchhiker’s Guide to the Galaxy”

Ühel neljapäeva pärastlõunal hävitatakse ootamatult planeet Maa, et teha ruumi uuele hüperkosmost läbivale kiirteele. Samal ennelõunal oma maja lammutamise üle elanud Arthur Denti jaoks on see juba liig mis liig. Paraku on nädalalõpp alles ees ja Galaktika osutub väga suureks ja põrutavaks… Vaata raamatut!

Trad.Attack! soovitab: “Hoogsad ja humoorikad novellid kosmosest, rändamisest ja täiesti tavalisest mehest, nimega Arthur Dent.”

 

Sogyal Rinpoche “Tiibeti raamat elust ja surmast”

Tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatud Tiibeti budistliku õpetaja Sogyal Rinpoche põhjaliku teosega, mis ühendab iidse Tiibeti tarkuse ja tänapäevased teaduslikud uuringud surma ja suremise ning universumi olemuse kohta. Raamat, mida võib pidada üheks täiuslikumaks ja autoriteetsemaks Tiibeti budismi õpetuste käsitluseks, selgitab “Tiibeti surnuteraamatu” vaateid elule ja surmale. Loe edasi…

Trad.Attack! soovitab: “Võimalus vaadata ja mõista elu ja surma teistmoodi. Elujaatav, inspireeriv ja vabastav.”

 

Sandra Vungi “Kodused ja maitsvad taimetoidud. 100% taimne”

Trad.Attack! soovitab: “See raamat annab väga häid ideid ideid ja maitsvaid retsepte, kuidas oma toidulaud muuta tervislikumaks ja taimsemaks.”

Vaata raamatut!

 

 

 

 

Ljudmilla Mihkelsoo, Virgo Mihkelsoo “Isetervendaja käsiraamat”

Avasta ja kõrvalda kõik sinu organismis tekkinud funktsioneerimise takistused. Teadlaste uurimistulemused ja nõuanded, arstide ja tervendajate praktika, rahvameditsiin. Käsiraamatust on abi, kui soovite: hoida ära haiguste teke ja häälestada organism tervise lainele aktiveerida ja käivitada taastus- ja iseravijõud saada teadmisi, kuidas toetada oma organismi ilma ravimitega liialdamata parandada tervist looduslike vahenditega – taimed, mesindussaadused kõrvaldada häireid elundkondade talitluses (sh ainete defitsiidi korral) valmistuda raviks ja muuta mistahes ravi tõhusamaks. Vaata raamatut!

Trad.Attack! soovitab: “Silmi ja mõistust avardav raamat. Tervendab arusaamu keha ja elu olemusest.”


Vaata ka Trad.Attack!’i muusikaplaate:

Trad.Attack! “Kullakarva”

Trad.Attack!’i album „Kullakarva“ viib rännakule müstilisse Eesti loodusesse, traditsioonidesse, inimestesse ja uus energia kohtub vanade juurtega. Loe edasi…

 

 

 

Trad.Attack! “Ah!”

Vaata plaati!

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid sõna sekka öelda, kirjuta meile aadressil kristiina.karu@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd on alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Liitu Rahva Raamatu uudiskirjaga ja saa värskeimad uudised otse oma postkasti!

Archives