10 kingitust emadepäevaks

10 kingitust emadepäevaks

Emasid ja vanaemasid tasub alati meeles pidada, kuid emadepäev on veelgi erilisem päev nende olulisuse tähistamiseks. Kui mõtled, mida kinkida emadepäevaks emale või vanaemale, siis oleme sulle seejuures abiks kümne kingiideega.

Emadepäeva kingitused võivad olla nii isiklikud kui ka loomingulised, näiteks emadepäeva kaart, vinüül või tore kinketoode kui ka hea raamat emale, mida ta on pikka aega lugeda soovinud. Kui sa pole päris kindel, milline kingitus emale või vanaemale sobida võiks, siis võid neile saata ka Rahva Raamatu kinkekaardi, millele saad lisada personaalse emadepäeva soovi. Head emadepäeva kõigile emadele!

"Minu ema lugu. Mälestuste raamat emale"“Minu ema lugu. Mälestuste raamat emale”

Sellest raamatust leiab üle 100 küsimuse emale, mis salvestab kogu tema eluloo hetkedest, mil ta sündis, kuni ajani mil ta ise emaks sai. Saa teada, kus ja milline oli tema lapsepõlv, millised on olnud tema suurimad saavutused elus ning soovitused sinule.

Täitke küsimusi raamatus ühiselt meenutades või kingi raamat emale, et ta saaks küsimustele vastata ning raamatu hiljem tagasi kinkida. Nii saavad vastused igaveseks salvestatud raamatusse, mida ikka ja jälle koos lugeda ning tulevastele põlvedele edasi anda.

Kruus Metallic Monochrome Best Mum, 350 mlKruus Metallic Monochrome Best Mum, 350 ml

Hooldus: Pesta enne esimest kasutuskorda.

Ei sobi nõudepesumasinas ja mikrolaineahjus kasutamiseks. Ainult käsipesu.

Mitte pesta abrasiivsete puhastusvahenditega.

Kahjustuste ilmnemisel lõpetage toote kasutamine.

Rahva Raamatu kinkekaartRahva Raamatu kinkekaart

Kui raamatuvalik võtab silme eest kirjuks, siis parim kingitus on kinkekaart, sest kinkekaardiga saab kingituse saaja ise valida endale meelepärase kingituse. Rahva Raamatu kinkekaart on raamatusõbrale kasutatav nii e-poes, kauplustes kui ka Rahva Raamatu restodes ja kohvikutes. Rahva Raamatu kauplusest ostes saad valida kolme värvi kaardiümbrise vahel: roosa, sinine ja kollane.

Emadepäevakaart From Your Favourite ChildEmadepäevakaart From Your Favourite Child

Emadepäevaks kaardi valimine on südamlik ja isiklik žest, mis võimaldab väljendada tänulikkust ja armastust. Kaardiga saad jagada mälestusi ja soove, muutes selle kingituseks, mis puudutab südant ja on seega ideaalne viis näidata emale, kui palju ta tähendab.

 

Kinkeraamat "100 asja, mida vanaema juures armastan"Kinkeraamat “100 asja, mida vanaema juures armastan”

Maailmas pole kedagi armsamat, kui seda on vanaemad. Tihtipeale unustame aga seda kõige erilisemat inimest tunnustamast. Nüüd on aga aeg panna oma loovus tööle ning kirjutada üles need 100 asja, mida sa oma vanaema juures enim armastad.

Oleme teinud raamatu täitmise nii lihtsaks kui võimalik. Sulle on abiks suunavad laused, märksõnad ja küsimused.

Reisipokaal Gin Cooler, NudeReisipokaal Gin Cooler, Nude

Reisipokaal Gin Cooler on stiilne ja praktiline valik igaühele, kes eelistab praktilisust. Selle kahekordsete seintega disain hoiab joogi jahedana pikka aega, tagades nauditava maitseelamuse igal seiklusel. Elegantselt vormitud klaas ja minimalistlik toon lisavad igale jookide nautimise hetkele luksuslikku nooti. Ideaalne kaaslane piknikule, randa või lihtsalt aias lõõgastumiseks.

 

Kinkeraamat "Minu vanaema retseptid – täidetav kokaraamat"Kinkeraamat “Minu vanaema retseptid – täidetav kokaraamat”

See täidetav kokaraamat on enamat kui lihtsalt kogum retsepte. Siia raamatusse saad koguda kõik oma vanaema tuntumad ja parimad toiduvalmistamise nipid ja juhendid. Talleta oma perekonna parimad retseptid nendele lehtedele, säilitades eelnevate põlvede lemmiktoitude salajasi koostisosi, söögivalmistamise tehnikaid ning toiduga seotud mälestusi. Täida oma köök nostalgia hõnguga ja asu valmistama oma pere armastatumaid ja parimaid retsepte.

Puuluup - Viimane suusataja LP (pink vinyl)Puuluup – Viimane suusataja LP (pink vinyl)

On ilmunud Puuluubi albumi “Viimane suusataja” limited edition roosal vinüülil, plaadil oleva loo “Roosad suusad” auks. “Viimane suusataja” on leidnud palju positiivset vastukaja nii Eestis kui mujal maailmas. Eestis valiti plaat nii Aasta Albumiks kui Aasta Folgialbumiks, Euroopa maailmamuusika edetabelis World Music Charts Europe jõudis plaat kohale nr 2, ülemaailmses Transglobal World Music Community edetabelis kohale nr 19.

Mari Kalkun - Stonia lood / Stories of Stonia (2023) LPMari Kalkun – Stonia lood / Stories of Stonia (2023) LP

Mari Kalkuni uus sooloalbum “Stoonia lood” viib Sind kaasa rändama eepilistel kõlamaastikel, mis viivad triivima hoopis teistsugusesse aegruumi. Iga lugu sel plaadil on justkui miniteos, läbi põimunud helide ja aegade kihtidest. Albumi pealkiri “Stoonia lood” viitab müütilise omailma loomisele sõnas ja helis. Lisaks inspiratsioonile pärimusest, on albumile jõudnud vägagi kaasaegne eesti ja võro luule Jaan Kaplinski, Triinu Laane, Hasso Krulli, Leila Holtsi ja Mari Kalkuni enda sulest. Ent kõiki laule ühendab huvi inimese ja looduse suhte vastu.

Siire Vanaselja, Lia Virkus "Aias sajab saia"Siire Vanaselja, Lia Virkus “Aias sajab saia”

Elustiiliraamatu „Aaias sajab saia“ autorid Lia Virkus ja Siire Vanaselja viivad lugeja tervet aastat hõlmavale aiaringile, märkama selle rõõme ja võimalusi nii kaunil maikuul kui nukras novembris.

Siire on enda meelest maailma kõige laisem aednik, ometi on tema lumest lumeni õitsev aed mõne külalise arvates liigagi korras. Raamatus jagabki ta kuust kuusse praktilisi näpunäiteid, kuidas ta seda teeb, ja innustab lugejaid loovaid lahendusi otsima. Ikka selleks, et aiarõõm ei kaoks.

Lia pakub retsepte ning nippe, kuidas kõik see hea ja parem, mis meie aedades ja aiaservades kasvab, toiduks saab. Tooraineid jagub kapsast ja karulaugust sireliõite ja suvikõrvitsani!
On vana head köögiklassikat ja retsepte, mis üllatavad ning panevad nii mõndagi taime teise pilguga vaatama. Proovige kasvõi võilillemett ja pojengivett!


Rohkem kingiideid emadepäevaks emadele ja vanaemadele leiad Rahva Raamatust!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives