Nick Vujicic "Piirideta elu"

9 tsitaati Nick Vujicici raamatust “Piirideta elu. Kuidas teha elu pööraselt heaks”

Julge oma unistuste poole püüelda.

Eesti keeles ilmus värskelt maailma ühe hetkel populaarseima motivatsioonikoolitaja Nick Vujicici raamat „Piirideta elu. Kuidas teha elu pööraselt heaks“. Nick on mees, kes sündis ilma käte ja jalgadeta, kuid sellele vaatamata on ta suutnud teha elus kõike, millest ta unistab ja enamgi veel.

  1. Kui oled üks neist paljudest inimestest, kellel on iga päev raske, pea meeles, et mind ootas raskuste taga elu eesmärk. Ja see on osutunud palju, palju, palju enamaks kui miski, mida oleksin iial suutnud ette kujutada.
  2. Elu pole alati kerge, aga raskusi ületades me saame tugevamaks ja oleme oma võimaluste eest tänulikumad. Tegelikult on tähtsad elud, mida sa oma teekonnal puudutad, ja see, kuidas sa oma rännu lõpetad.
  3. Mina olen kirjade järgi võimetu, aga tegelikult annab jäsemete puudumine mulle võimekuse. Minu ainulaadsed katsumused on kaasa toonud ainulaadsed võimalused jõuda paljude hädasolijateni. Kujuta siis ette, milleks sina võimeline oled!
  4. Minul on valik. Sinul on valik. Võime pettumuste ja puuduste üle tusatsema jääda. Võime valida kibestumise, viha või kurbuse. Või raskete aegade ja haavavate inimestega silmitsi seistes olukorrast õppida ja edasi liikuda, haarates endale vastutuse omaenda õnne eest.
  5. Sa oled kaunis ja väärtuslik, väärt rohkem kui kogu maailma teemandid. Sina ja mina sobime täiuslikult olema need, kelleks meid on loodud!
  6. Sa ei saa alati kontrollida seda, mis sinuga juhtub. Elus juhtub asju, mis ei ole sinu süü ja mida sina ei suuda peatada. Sinu valik on kas alla anda või edasi parema elu poole püüelda.
  7. Ma ei usu, et meile antakse rohkem, kui jõuame kanda, iga sinu võimetuse kohta on sind rohkem kui piisavalt õnnistatud võimetega, mille abil raskustest üle saada.
  8. Julge oma unistuste poole püüelda ja ära kunagi kahtle oma võimes saada hakkama iga raskusega, mis su teele tulevad.
  9. Kui sa suudad paremat tulevikku ette kujutada, siis sa suudad seda ka uskuda. Ja kui sa seda usud, siis võid selle ka saavutada.

Nick Vujicic “Piirideta elu”

Nick Vujicic "Piirideta elu"Paljudel meist on tulnud ette aegu, mil elu mõtet või lahendust keerulisele olukorrale on raske leida. Kujutad aga ette, kui sul ei oleks käsi ega jalgu? Kuidas elada ning elust rõõmu tunda?
Nick räägib inspireeriva loo oma füüsilisest puudest ja emotsionaalsest võitlusest sel ajal, kui ta õppis lapsena, teismelisena ja täiskasvanuks saades sellega toime tulema. „Mu elus oli väga pikk ja üksildane aeg, kui ma mõtlesin, kas teist minusarnast inimest üldse maailmas leidub ja kas mu elul on ka mõni muu mõte peale valu ja alanduse tundmise.“ Nick jagab lugejaga, mis on tema suurim jõu allikas ja selgitab, et kui ta leidis endale eesmärgi – inspireerida teisi oma elu ja ümbritsevat maailma paremaks muutma –, leidis ta ka enesekindluse, et rajada endale rahuldust pakkuv ja produktiivne piirideta elu. Loe edasi…

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives