Rahva Raamatu aprillikuu raamatusoovitused!

Aprillikuu soovituste hulka kuuluvad Taylor Jenkins Reidi ülimenukas “Daisy Jones & The Six”; Martin Widmarki uus seerialisand “LasseMaia detektiivibüroo. Karnevalimõistatus”; Lucy Worsley biograafia krimikirjanduse legendist “Agatha Christie” ja Lia Virkuse šarmantne kokaraamat “Lapsed köögis”.

Ingliskeelse kirjanduse austajaile soovitame sel kuul Amber Smithi romantilist teost “The Way I Used To Be”.

Kuu audioraamatuks on seekord Oliver Burkemani paeluv inimelu lahkav teost “4000 nädalat”.

Kuu mänguks on sel korral lõbus perekondlik lauamäng “Väikelinna taluturg”.


Taylor Jenkins Reid “Daisy Jones & The Six”

Kõik on kuulnud Daisy Jonesist & The Sixist, aga miks nad otsustasid laiali minna oma populaarsuse tipus, ei tea keegi… kuni praeguseni. On aeg avaldada nende lugu, mis pulbitseb ambitsioonidest, kirest, murtud südametest ja muusikast.

On hilised 1960ndad Los Angeleses ning Daisy, noor tütarlaps, käib salaja Sunset Stripi klubides ja unistab, et saaks kunagi ise lauljana lavale astuda. Seks ja narkootikumid on paeluvad, aga kõige enam armastab Daisy rock’n’roll’i. Kui ta on kakskümmend, hakatakse tema häält tasapisi märkama ning tema metsik ilu ajab segi nii mõnegi pea. Loe lähemalt …

Martin Widmark “LasseMaia detektiivibüroo. Karnevalimõistatus”

Valleby elanikud on selga pannud oma kõige totramad kostüümid, et osaleda muuseumi karnevalil. Sinna on kogunenud kõik – isegi Sara ja Dino pojake Väike Pjäär.

Kuid keset pidustusi kaob linnakese uutel elanikel, rikkal Petersénide abielupaaril, hinnaline kaelakee. LasseMaia detektiivibürool on uus juhtum lahendada!

Vaata lähemalt!

Lucy Worsley “Agatha Christie”

Miks püüdis Agatha Christie terve oma karjääri jooksul jätta mulje, et ta oli kõigest tavaline koduperenaine, ehkki ta seda ilmselgelt ei olnud? Tema elu on on täis salapära ja kirge; ta on, nagu Lucy Worsley ütleb, „põnevalt, sädemeid pilduvalt moodne”. Ta käis Hawaiil surfamas, armastas kiireid autosid ning teda võlus uudne psühholoogiateadus, mis aitas seljatada vaimse tervise probleemid. Loe lähemalt …

Lia Virkus “Lapsed köögis”

Sellesse raamatusse oleme valinud parimad retseptid aastaid tagasi ilmunud neljast laste kokaraamatust. Just sellised toidud, mis ka täna lastele maitsevad ja mida on lihtne kodus valmistada. Retseptid on mõeldud eri vanuses lastele.

Raamatust leiad 75 retsepti koos rikkaliku fotomaterjali ja sammsammuliste õpetustega. Siin on vräppe, burgereid, salateid, mõnusaid ampse, pasta-, vormi- ja hakkliharoogi, sooje võileibu, pitsasid, pirukaid ja palju häid koogiretsepte. Kõik ikka lihtsad ja lastepärased, üks maitsvam kui teine!

Vaata lähemalt …

Amber Smith “The Way I Used To Be”

She would do everything differently. Not laugh at his jokes or ignore the way he was looking at her that night. And she would definitely lock her bedroom door.

But Eden can’t turn back time. So she buries the truth, along with the girl she used to be. She pretends she doesn’t need friends, doesn’t need love, doesn’t need justice.

But as her world unravels, one thing becomes clear: the only person who can save Eden… is Eden. Loe lähemalt …

Lauamäng “Väikelinna taluturg”

Kätte on jõudnud sinu lemmikosa nädalavahetusest – väljasõit taluturule! Kuid tänane ei ole lihtsalt lettide vahel jalutamine või suurepärase juuretistaigna ja kauni lillekimbu valimine… Tänane väljasõit vajab natuke rohkem läbimõtlemist,et saada turult kõike vajaminevat täpselt vajalikul hulgal.

Haara oma kohvi ning hakka pihta! Alustuseks võid sa välja mõelda, kuidas oma ahvatlevaid maiuseid kõige efektiivsemalt üles reastada!

Vaata lähemalt …


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

Kõikide Rahva Raamatu soovitatud kuu raamatutega tutvu siin!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives