3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Taylor Jenkins Reid "Malibu tõuseb tuhast"Taylor Jenkins Reid “Malibu tõuseb tuhast”

„Malibu tõuseb tuhast”on lugu unustamatust õhtust ühe perekonna elus: õhtust, mil nad kõik peavad valima, mida jätta alles inimestelt, kes on nad loonud… ja millest loobuda.

Kui suvi mahuks raamatusse, leiaksite selle just siit.” – Oprah Daily

Reid on taas suutnud luua tempoka, kaasahaarava romaani.” – The Washington Post

Reid toob lugejani hinge matva, eepilise perekonnaloo.” – Marie Claire

Reidi kirjeldused Malibust on nii eredad, et lugedes võiksid vanduda, et tunned mereõhku oma näol ja liivateri varvaste vahel. Sõltuvust tekitav lugu perekonnasidemetest ja vabaks murdmise väest.” – Kirkus Reviews

Loe lähemalt!

Anna Fiske "Kuidas teha beebit?"Anna Fiske “Kuidas teha beebit?”

Raamatus „Kuidas teha beebit?“ vastab armastatud lastekirjanik Anna Fiske paljudele lastele huvipakkuvatele küsimustele, mis beebide kohta tekivad. Kuidas saab beebi ema kõhtu? Kes saavad lapsi? Kuidas neid beebisid tegelikult tehakse?

Vahvate joonistuste ja mängulise alatooniga, samas naljakas ja asjalik raamat ajatult aktuaalsel teemal on suurepärane abiline nii lapsevanematele kui ka õpetajatele.

Anna Fiske (snd 1964) on Norra kirjanik, illustraator ja koomiksikunstnik. Ta on loonud teksti ja pildid enam kui 70 raamatule. Oma isikupärase ja mängulise stiili tõttu on ta pälvinud mitmeid auhindu ja tema raamatud on osutunud väga populaarseks paljudes riikides.

Loe lähemalt!

Benji Davies "Suur tormivaal"Benji Davies “Suur tormivaal”

Tule tagasi Tormivaala-maailma ja saa osa uuest unustamatust seiklusest! Uus ja imetore pildiraamat ülemaailmselt tuntud, paljude auhindadega pärjatud autorilt.

Ühel tormisel ööl, mil tuuled puhuvad ja välgud sähvivad, jutustab Noi vanaema talle loo. See on lugu tüdrukust, vaalast ja sõprusest. Pärast hoolikat järele mõtlemist taipab Noi, et vanaema jutustus võib olla osa temagi loost, mis jääb kestma läbi põlvkondade.

Südamlik uus pildiraamat on ilus järg juba olemasolevatele sama sarja teostele, tähistades lugude võlujõudu ja ühendust, mida suguvõsade arenedes säilitada.

Loe lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives