3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Riikka Jäntti "Väikese hiire muinasjutulaegas"Riikka Jäntti “Väikese hiire muinasjutulaegas”

Väike hiir armastab muinasjutte. Hiireke ja hiireemme loevad koos vanu muinasjutte ja arutlevad nende üle. Kogumikus on „Punamütsike“, „Kolm karu“, „Hiir ja kartul“, „Kolm soovi“, „Hans ja Grete“, „Jaak ja oavars“ ning „Võlukatel“. Peaosades seiklevad hiired, aga muidu on jutud tuntud ja armastatud vendade Grimmide muinaslood.

Loe lähemalt!

 

Carita Harju "Hea enesetunne saunast. Saunafulness"Carita Harju “Hea enesetunne saunast. Saunafulness”

Raamat tutvustab saunafulnessi olemust ja saunatamise vaieldamatult kasulikke tervisemõjusid ning pakub 50 lihtsat harjutust, mille abil hoolitseda saunas oma keha eest, leida meelerahu või lihtsalt tekitada hea enesetunde näiteks hellitava jalavanni või mitmesuguste teraapianippidega.

Üks on kindel – saunatamine toetab igakülgset heaolu.

Loe lähemalt!

Katie Bishop "Suvetüdrukud"Katie Bishop “Suvetüdrukud”

„Suvetüdrukud“ on romaan võimust, seksist, mälu ja trauma keerulisest seosest ning sellest, mida läheb vaja, et iseenda minevik ümber mõtestada ja saada kontroll selle üle tagasi.

Loe lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives