3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Peter Swanson "Kaheksa täiuslikku mõrva"Peter Swanson “Kaheksa täiuslikku mõrva”

„Põrgulikult lõbus.” – Anthony Horowitz

„Kurikaval krimka.” – New York Times Book Review

Rahvusvahelise menuki „Mõrva väärt” autori uus romaan on närvekõditav psühholoogiline põnevik ja austusavaldus trillerižanrile: lugu raamatupoodnikust, kes satub FBI uurimise alla, sest keegi on hakanud tema koostatud nimekirja abil sooritama ülimalt leidlikke mõrvu.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Maarja-Liisa Soe "Soeesia"Maarja-Liisa Soe “Soeesia”

„Maarja-Liisa Soe puhul nomen est omen – tema soe poeesia (ehk soeesia) on helge ja kerge. Häbitult pehme ja lapselikult siiras.“ Eia Uus

Luulekogus „Soeesia. Sulepea ja ava süda“ annab Maarja-Liisa Soe sõnalise vormi hetkedele, mõtetele, tunnetele, vestlustele ja suhetele, mille keskel ta elab. Selle kõige sõnastamine on justkui iseendale meelespeade kirjutamine. Selle kõige luuletustesse vormimine on nagu sulepeaga nende meelespeade õitsema võlumine.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Maureen Gaffney "Teie pöörane ja väärtuslik elu"Maureen Gaffney “Teie pöörane ja väärtuslik elu”

Noorena tundub elu olevat valikute lõputu risttee. Ühel hetkel, mil te ei pea ennast enam nii „nooreks“, võite möödunud elule tagasi mõeldes tabada end arutlemast, kuidas olete enda elus just siia jõudnud. Või siis märkate tulevikule mõeldes end küsimas: „Kuidas edasi?“

„Teie pöörane ja väärtuslik elu“ on raamat, mis kujundab põhjalikult ümber teie arusaamise ajast ja näitab teile, et iga vanus võib olla parim vanus.

Tutvu raamatuga lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives