3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Tracey Garvis Graves "Kuulsin seda armulaulus"Tracey Garvis Graves “Kuulsin seda armulaulus”

Armastus ei oota, millal sina oled tema jaoks valmis.

Tracey Garvis Gravesi, menuraamatu „Tüdruk, keda ta kunagi tundis” autori romaan jutustab uuest algusest ja uutest võimalustest.

„Tracey Garvis Gravesi lugemisest ei saa mul kunagi küllalt. Tema raamatud lähevad aina paremaks.” – Taylor Jenkins Reid

Tutvu raamatuga lähemalt!

Mart Kuhi "Vihmakass"Mart Kuhi “Vihmakass”

Tõlkijana töötav Marleen kolib koos mehega maale, et looduse rüpes anda elule uus hingamine. Alguses läheb kõik hästi ja Marleenile meenub siiras rõõm ja vabadus, mida ta lapsena vanavanemate maakodus koges. Ühel hommikul pärast tugevat vihma avastab Marleen õunapuult kummalised kraapimisjäljed. Kui ta läheb kohaliku külaeide käest seletust küsima, saab ta vihjeks ühe sõna – Vihmakass. Piirkonna hämarast ajaloost vastuseid otsides ei märka Marleen, et temast endast võib saada tegelane selle viimases peatükis. Mets maja taga muutub iga päevaga aina tumedamaks ning kui sinna piisavalt kaua vaadata, vaatab see vastu.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Steve Mccarthy "Metsikus"Steve Mccarthy “Metsikus”

„Metsikus“ on metsik ja imeline lugu tõelisest vaprusest ja sellest, kuidas leida sõpru kõige kummalisematest kohtadest. See raamat on mõeldud nii seiklejatele kui ka pisut pelglikele lugejatele.

Iirlane Steve McCarthy on disainer, illustraator ja habemega härrasmees. Tema joonistuste stiil on julge, värvikas ja inspireeritud huumorist ning vaimukustest. Steve ei käinud koolis ja omandas hariduse kodus. „Metsikuse“ inspiratsiooniks ongi kunstniku enda väga vaba ja muretu lapsepõlv.

Tutvu raamatuga lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives