3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Gabrielle Zevin "Homme, homme, homme"Gabrielle Zevin “Homme, homme, homme”

Gabrielle Zevini „Homme, homme, homme” ulatub üle kolme aastakümne, viib meid Massachusettsi osariigist Cambridge’ist California osariiki Venice Beachi ning lähemaile ja kaugemaile maile, uurib mitmekesiseid minapilte, invaliidsust, nurjumist, lunastuse võimalust mängudes ning eelkõige meie vajadust suhelda: armastada ja olla armastatud.

„Homme, homme, homme” on tema menukaim romaan, mis võitis 2022. aastal ilukirjanduse kategoorias Goodreads Choice Awardi.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Paddy Donnelly "Rebane ja poeg. Sabameistrid"Paddy Donnelly “Rebane ja poeg. Sabameistrid”

Parimat sorti põlised sabad igale loomale igaks elujuhtumiks!

Ruudo isa, Rebane, on sabameister. Oma ala parim! Loomi tuleb tema juurde kõikjalt, et ta neile saba valmistaks. Aga ruudo on ühtede ja samade sabade päevast-päeva meisterdamisest tüdinenud. Ja nii mõtlebki ta välja midagi VA-PUS-TA-VAT!

Tutvu raamatuga lähemalt!

Victoria Belim "Kukemaja"Victoria Belim “Kukemaja”

„Kukemaja“ meeltliigutavad memuaarid räägivad ühe perekonna ja kogu Ukraina loo keerulisest ajaloost ohtliku tänapäevani. See jutustab haaravalt vanematest ja lastest, veendunud bolševikest ja kommunismiohvritest, aiamaadest ja kunstist, õnnetutest saatustest ja kaua hoitud saladustest.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives