3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Irene Vallejo "Lõpmatus papüürusroos. Raamatute leiutamine antiikmaailmas"Irene Vallejo “Lõpmatus papüürusroos. Raamatute leiutamine antiikmaailmas”

„Lõpmatus papüürusroos” kirjeldab Vana-Kreeka laulikuid ja Vana-Rooma multimiljonäridest filosoofe, oportunistlikke võltsijaid ja julmi õpetajaid, erudeeritud raamatukoguhoidjaid ja trotslikke naisi. Iidsed ideed haridusest, tsensuurist jmt mõjutavad meie elu ka praegu. Irene Vallejo loob haarava pildi Lääne kultuuri alustaladest ja tõstab esile humanistlikke väärtusi, mis on teinud meist need, kes me oleme. „Lõpmatus papüürusroos” on armastuskiri kirja pandud sõnale.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Clémence Michallon "Vaikne üüriline"Clémence Michallon “Vaikne üüriline”

Aidan Thomas on töökas pereisa ja kogukonna austatud liige. Alati abivalmis ja sõbralik. Aga ta on ka inimröövija ja sarimõrvar, kes on tapnud kaheksa naist. On veel ka üheksas naine, keda Aidan ise kutsub Racheliks ja kes elab pidevas surmahirmus aiakuuris, kus mees teda vangis hoiab.

„Vaikne üüriline” uurib läbi Racheli, Cecilia ja Emily häälte Aidani kuritegude psühholoogilist mõju neile naistele tema elus – ja nende vahel tekkivaid sidemeid, mis annavad neile jõudu vastu võidelda.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Benedict Wells "Hard Land"Benedict Wells “Hard Land”

Igas idüllilises mälestuses, igas kuldses minevikuhetkes on mõni plekk, mis meenutab meile, et kõik ei olnud täiuslik. Alati on midagi, mis meist maha jääb ja mida meil ei õnnestu tagasi saada. „Hard Land” viib meid nendesse maagilistesse paikadesse – füüsilistesse ja vaimsetesse –, mis vormivad meie elu ja on igaveseks kirjutatud meie isiklikesse lugudesse. See on lugu suvest, mida ei unustata iial.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives