3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Kristel Vilbaste "Imeline aastaring. Toredaid tegevusi Eestimaa 12 kuuks"Kristel Vilbaste “Imeline aastaring. Toredaid tegevusi Eestimaa 12 kuuks”

Vanarahva pärimused, taimsed stressileevendid, tervistavad rituaalid, õnnetoovad esemed … Taimetark Kristel Vilbaste soovitab lustlikke ja harivaid tegevusi igale vanusele – peamiselt värskes õhus ja looduse rüpes. Raamatus on kümme vahvat ideed igaks kodumaa kuuks.

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Simon Barnes "Roheline planeet. Taimede salajane elu"Simon Barnes “Roheline planeet. Taimede salajane elu”

Saagem tuttavaks salapäraste kangelastega, kes hoiavad meie planeeti elus! Taimede elu tundub esmapilgul tasane ja nähtamatu. Kuid ei – taimede maailmas pole miski nii, nagu pealtnäha paistab. Selles raamatus näitab loodusteadlane ja populaarne kirjanik Simon Barnes, et taimede argipäev on sama agressiivne, võistluslik ja dramaatiline nagu loomadel, kelle tegevust me paremini mõistame.

Raamatu aluseks on Sir David Attenborough’ suur BBC sari „Roheline planeet“, mis suurepäraste näidete abil avab taimede kummalist ja imelist elu, nende hämmastavat ja üllatusrohket käitumist.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Lisa Taddeo "Loom"Lisa Taddeo “Loom”

„Kartmatu, seksikas, jõhker ja kliinilise täpsusega kirjutatud.” – Jojo Moyes

Rahvusvahelise menuki „Kolm naist” autor Lisa Taddeo kirjeldab oma esimeses romaanis meisterlikult ja tabusid kartmata naise seksuaalsust ja raevu. Seda, mis juhtub inimesega, kellelt on maha kistud kõik ühiskondlikke norme järgivad kihid ning alles on jäänud vaid ürgsed vaistud – need, mis ajendavad ründama ja kaitsma.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives