3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Nicholas Sparks "Iga su hingetõmme"Nicholas Sparks “Iga su hingetõmme”

„Sparksi armastusromaanid panevad lugeja uskuma armastuse jõusse… See on lummav, nii südantlõhestav kui ka südantsoojendav armastuse lugu.” Booklist

„Armastusromaanide ja Sparksi fännid ei pea pettuma.” Publishers Weekly

„Sparksi „Iga su hingetõmme” jälgib kõiki romantilise kirjanduse teada-tuntud reegleid ja ometi suudab ta ikka ja jälle nii positiivselt üllatada.” USA Today

Tutvu raamatuga lähemalt!

Kc Davis "Kuidas ise uppumas olles hoolitseda koduse majapidamise eest"Kc Davis “Kuidas ise uppumas olles hoolitseda koduse majapidamise eest”

Raamatus „Kuidas ise uppumas olles hoolitseda koduse majapidamise eest” tutvustatakse kuut elumuutvat põhimõtet, mis muudavad kardinaalselt suhtumist kodu eest hoolitsemisse. See käsiraamat aitab ilma tegemist ootavate tööde lõputuid nimekirju koostamata toime tulla stressi, süütunde ja üha kasvava musta pesu hunnikuga.

KC Davise abiga muudad oma kodu taas turvaliseks paigaks. Sellest saab koht, kus puhata isegi siis, kui kõik majapidamistööd ei ole tehtud. Sundimatus ja sisemine rahu tõrjuvad süütunde, enesekriitika ja lõputud kontrollnimekirjad. Neil pole enam kohta sinu elus.

Tutvu raamatuga lähemalt!

E. B. White "Charlotte koob võrku"E. B. White “Charlotte koob võrku”

Talutütar Fern päästab väikese igeriku põrsa Wilburi kindlast surmast, ja kui notsu tema hoole all on veidi kosunud, viiakse põrsas teiste koduloomade juurde lauta. Laudaelanikud on oma tegemistega hõivatud ega pane põrsakest tähelegi ning lae all elav ämblik Charlotte võtab Wilburi oma hoole alla. Nende sõprus muutub veelgi tugevamaks, kui selgub tõsiasi, et väikest rõngassaba ootab tavalise sea saatus. Näib, et Wilburit suudab päästa vaid ime…

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives