3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Juha-Pekka Raeste, Hannu Sokala "50 maailma kõige ohtlikumat ettevõtet"Juha-Pekka Raeste, Hannu Sokala “50 maailma kõige ohtlikumat ettevõtet”

Kuidas saavad mõnikümmend ärihiiglast panna proovile demokraatia alused, destabiliseerida institutsioone ja määrata keskkonnaseisundit?

Suured rahvusvahelised korporatsioonid mõjutavad seda, kuidas me mõtleme, mida sööme, kellega kohtume … ja isegi, kelle poolt me hääletame. Tagamaks, et tulevikku ei dikteeri ärihiiud, vaid inimesed, peaksime sellistest firmadest rohkem teadma.

Raamat, mis ei karda rääkida asjadest nii, nagu need on. Uurimus, mis valgustab, kes tegelikult valitsevad maailma tulevikku ja kui vähe me saame neid usaldada. Lagedale tuuakse ka nii mõnedki kappides leiduvad luukered.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Lexa Hillyer "Külmunud kaunitar"Lexa Hillyer “Külmunud kaunitar”

„Kummitav ja südantlõhestav lugu armastusest, valedest, õdedest ja mõnikord jahmatavatest saladustest, mida me varjame üksteise eest… ja iseenda eest.” – Jess Rothenberg

„Võimas ja valusalt ilus. See on intiimne portree tüdrukupõlvest, eleegiline armastuslaul õdedevahelisele sidemele ja käänuline mõistatus saladustest, mida nad hoiavad.” – Lauren Oliver

„Lüüriline, terav, raamat, mis hoiab sind kogu öö üleval. See lugu kolmest õest, naabripoisist ja liiga paljudest saladustest, aga ka ohtudest, mis mõnikord on lähemal, kui me arvame.” – Shea Ernshaw

Tutvu raamatuga lähemalt!

Terje Tvedt "Maailma ajalugu mineviku peeglis"Terje Tvedt “Maailma ajalugu mineviku peeglis”

Silmapaistva ajaloolase Terje Tvedti teos „Maailma ajalugu mineviku peeglis“ viib meid ajas 5000 aastat tagasi ja toob siis uuesti tänapäeva.

Terje Tvedt esitab oma raamatus olulise küsimuse – miks maailm on muutunud selliseks, nagu ta just praegu on. Ta teeb seda ajal, mil seatakse kahtluse alla paljud viimastel sajanditel domineerinud arusaamad ja ajaloolised käsitlused. Nakatava entusiasmiga näitab Tvedt, kuidas maailma ajaloo tundmine on oleviku mõistmiseks hädavajalik ning kuidas minevikust ja olevikust kõnelevad lood üksteist peegeldavad.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives