3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Kate Sawyer "Rannale uhutud"Kate Sawyer “Rannale uhutud”

„Rannale uhutud“ on lugu igavesest lootusest, mis püsib ka siis, kui maailm on tundmatuseni muutunud.

Ruth ignoreerib uudiseid. Nagu seda teeb enamik inimesi. Tal on suhteprobleemid, tööstress, sõbrad ja perekond, kes vajavad tähelepanu … Ruthil on elu. Kui uus suhe muutub ängistavaks, otsustab naine maha jätta kõik tuttavliku ja reisida teisele poole maailma, et otsida sealt enda unistusi. Aga murettekitavad uudised saavad ta lõpuks kätte ja Ruthi vaevanud probleemid uhutakse minema … koos ülejäänud maailmaga. Alles siis, kui tema igapäevased mugavused on jäädavalt kadunud, mõistab ta, mida tähendab täiel rinnal elamine.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Shelley Read "Voola kui jõgi"Shelley Read “Voola kui jõgi”

„Voola kui jõgi“ on südant puudutav täiskasvanuks saamise lugu ja kaasahaarav jõuline draama. Raamat seob endas unustamatud tegelased ja hingematva looduse, see on vapustav lugu ellu jäämisest ja endaks saamisest, armastuse, tõe ja saatuse sügavaimatest saladustest. See on haarav ja südant seiskav eepiline jutustus noore naise iseendaks saamise teekonnast, mida saadab eelmise sajandi keskpaiga Colorado karm ilu.

Tutvu raamatuga lähemalt!

August Kitzberg "Libahunt"August Kitzberg “Libahunt”

„Eesti teatri üks tüvitekste, kuhu mahub palju eestlastele olulisi teemasid, mis ei ole aastatega oma tähtsust kaotanud.“ Auri Jürna

„Tegemist on ühe Eesti näitekirjanduse tugevaima teosega.“ Peeter Jalakas

„Loetagu ja peetagu meeles seda, mida Tammaru vanaema näidendis ütleb: „Meie oleme pidanud alati iseennast ära võitma.“ Rein Veidemann

„See on haruldaselt ilus lugu!“ Mikk Mikiver

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives