3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Arnold Schwarzenegger "Ole kasulik. Seitse abinõud eluks"Arnold Schwarzenegger “Ole kasulik. Seitse abinõud eluks”

Oma võimsas raamatus jagab legendaarne näitleja, kulturist ja endine California kuberner Terminaator lugejaga oma vaimseid tööriistu ja põhimõtteid, mis on aidanud tal rajada teed edu ja tähendusrikka elu poole. Seitse reeglit, mida vaesest, kitsarinnalisest Austria linnakesest maailma vallutama tõusnud Arnold on elu jooksul järginud, on kättesaadavad absoluutselt igaühele meist. Ta selgitab neid veenvalt nii isiklike lugude, elumuutvate õnnestumiste kui ka eluohtlike ebaõnnestumiste kaudu – mõned neist on üldiselt teada, mõnest räägib ta siin esimest korda.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Quan Barry "Kui mind enam ei ole, otsi idast"Quan Barry “Kui mind enam ei ole, otsi idast”

Haruldaselt kaunis romaan, mis liugleb läbi tuulise Mongoolia ja saadab kahte võõrdunud kaksikvenda kohustuste, vastuolude ja uuesti leitud mõistmise teekonnal.

Kas meie elud kuuluvad meile endale või oleme me osa millestki suuremast? „Kui mind enam ei ole, otsi idast“ on hämmastav vaatlus võitlusest oma veendumuste eest ja tähenduse leidmisest kiiresti muutuvas maailmas, see on meditatsioon, kuidas leppida sellega, mis lihtsalt on.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Tuul Sepp "Haki ordu"Tuul Sepp “Haki ordu”

Fantaasiarohke kogupereraamat „Haki ordu“ õpetab lapsi ja nende vanemaid märkama loodust kõikjal meie ümber, nägema linna ja koduümbrust uutmoodi ning leidma võimalusi, kuidas loodusega arvestada ja seda hoida ka linnaruumis.

Tuul Sepp (snd 1984) on loomaökoloog ja teaduse populariseerija. Teadlasena uurib ta inimese poolt muudetud keskkonna mõju loomade tervisele. 2023. aastal pälvis ta riigi teaduspreemia geo- ja bioteaduste valdkonnas.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives