3 uut raamatut, mida soovitame lugeda!

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


“Seiklused Muumiorus”

Tere tulemast Muumiorgu! Siin kohtume Muumitrolli, Väikese My, Piripiiga, Koduvana ja Nuuskmõmmikuga.
Loe raamatut ja mängi koos uute sõpradega.

Kaasas 5 puidust mängufiguuri, mida võib kasutada lugemise ilmestamiseks, aga ka eraldiseisvate mänguelementidena. Tootmisel kasutatud materjalid pärinevad jätkusuutlikult majandatud metsas kasvanud puudest.

Raamat tutvustab Tove Janssoni loodud muumitegelasi. Ettelugemine või jutustamine toetab lapse kõne arengut, tähelepanu ja peenmotoorilisi oskusi. Soovitame alates 2. eluaastast. Loe lähemalt…

Anna Fiske “Kuidas minna kooli?”

Kooliminek on lapse elus suur sündmus. Kohaneda tuleb paljude asjadega, seda nii praktilises, sotsiaalses kui ka emotsionaalses plaanis. Tunne, et seda kõike on liiga palju, võib hõlpsasti tekkida. Mida koolikotti panna? Kui kaua peab vaikselt paigal istuma? Mis vahetunnis tegelikult toimub?

Raamatus „Kuidas minna kooli?“ tegeleb armastatud Norra autor Anna Fiske suurte ja väikeste küsimustega, millega kooliminejal tuleb silmitsi seista. Raamat on südamlik ja suhtub laste tunnetesse täie tõsidusega, hajutades võimalikke hirme, mis võivad tekkida lasteaia lõpurühmast esimesse klassi üleminekul. Loe lähemalt…

J. R. Ellis “Mõrvad Orumaal”

Ohver, kes ei meeldinud kellelegi.

Mõrv, mis tundus võimatu.

Tapja, keda ei suudeta tabada.

Yorkshire’i maaliliselt Orumaalt leitakse koopast laip. Seda salapärast surma asub uurima kogenud inspektor Jim Oldroyd ja tema paariline seersant Carter, kes on äsja Londonist saabunud.

Loe lähemalt…


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives