3 uut raamatut, mida soovitame lugeda!

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Nina Lacour “Yerba Buena”

Kui Sara Foster kuueteistkümneaastaselt kodust jalga laseb, jääb temast maha tüdruk, kes ta kunagi oli, tüdruk, kes oli võimeline usaldama ja lähedust kogema. Aastaid hiljem on ta Los Angeleses hinnatud baaridaam, tuntud ühtviisi nii oma võrratute kokteilide kui ka endaga kaasas käiva salapära poolest.

Teises linna otsas oleks Emilie Dubois’ elu justkui seisma jäänud, ta ihaleb samasuguse ilu ja kogukonnatunde järele, nagu tema kreooli vanavanemad kunagi lõid, kuid ei suuda millelegi pühenduda. Ühel päeval aga asub ta eneselegi ootamatult tööle lillepoes, hakkab valmistama lilleseadeid Yerba Buena nimelisele restoranile ja tal tekib afäär restorani abielumehest omanikuga.

Loe lähemalt…

Etaf Rum “Naine pole mees”

New York Timesi menuk jutustab loo kolme põlvkonna palestiina-ameerika naistest, kel on pärast oma kogukonnas aset leidnud šokeerivat lähisuhtevägivalda raskusi isiklike soovide väljendamisega araabia kultuurikeskkonnas, kus kehtivad ranged piirangud.

„Seal, kust ma pärit olen, oleme õppinud end vaigistama. Meile on õpetatud, et vaikimine päästab meid. Seesugust lugu pole te kunagi kuulnud. Seal, kust ma pärit olen, hoiame me sellised lood enda teada. Neist rääkimine on ennekuulmatu, ohtlik, otsatu häbi.”

Loe lähemalt…

Nicola Kinnear “Draakonid ei jaga”

Kas üks draakon suudab õppida oma asju jagama?

Väike Ruby on väga hea draakon. Ta järgib kõiki ettekirjutusi “Draakoni reegliraamatust”: näppab kõigi asju ega jaga oma varandust mitte kellegagi.

Teised loomad muudab see aga pisut pahuraks. Kui nad ainult saaksid draakonite reegleid muuta …

Suurepärane muinasjutuline lugu jagamise ja sõpruse olulisusest.

Loe lähemalt…


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives