Arengutreenerid Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad uueks aastaks lugemist!

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna on arengutreenerid, kelle eesmärgiks on suunata inimesi teadlikumalt elama ning anda neile selleks inspiratsiooni ja praktilisi juhiseid.

ASI ON MINUS! arengutreeneritena viivad nad läbi kogemuskoolitusi, mille fookuses on harjumused, mõtte- ja käitumismustrite muutmine ning enese teadlikum juhtimine praktiliste tööriistade abil. Lisaks organiseerivad nad inspiratsioonipäevi, nädalavahetuse seminare, lühemaid ja pikemaid kursuseid ning laagreid.

Vaata Killu ja Sandra soovitusi lähemalt ja leia endalegi uueks aastaks põnevat lugemist!


Will Smith , Mark Manson "Will"Will Smith , Mark Manson “Will”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Pärast selle raamatu lugemist olin vähemalt(!) viis päeva erakordselt fokusseeritud, motiveeritud ja inspireeritud ning see lugu mängis selles kindlasti olulist rolli.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Lori Gottlieb "Maybe You Should Talk to Someone"Lori Gottlieb “Maybe You Should Talk to Someone”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Läbinägelik, tabav, humoorikas ja lootusrikas. See ei ole vaid raamat teraapiast, see on raamat inimeseks olemisest. Elamisest, suhetest, abi küsimisest, hirmust, valust ja rahutunde leidmisest.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Florence Given "Naiste asi pole kena olla"Florence Given “Naiste asi pole kena olla”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Feministid, ärgake! Raamat, mis aitab mõista seksismi ja misogüünia tagamaid ning annab ette peegli, millega ka endale ausalt otsa vaadata.

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Matt Haig "The Midnight Library"Matt Haig “The Midnight Library”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Imeliselt mõtlema ja elu(kaduvuse)le otsa vaatama panev teos. Kas sina oled aru saanud, et sul on ainult üks elu? Kas elad seda selliseks, et päriselt naudid?”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Toshikazu Kawaguchi "Before the Coffee Gets Cold"Toshikazu Kawaguchi “Before the Coffee Gets Cold”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Teos, mis aitab mõista, et aeg on KÕIGE olulisem vara, mis meil on, kuid see on piiratud ressurss, ja me peame seda väärtustama. Südantsoojendavad lood, mis õpetavad, et me ei saa muuta minevikku, kuid saame valida, kuidas käitume ja reageerime edaspidi. Kindlasti üks südamlikumaid teoseid minu riiulis.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

Tara Westover "Educated"Tara Westover “Educated”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Kindel soovitus maailmapildi avardamiseks! Mind sageli hämmastab, kui erinevat elu me siin maamunal elame. Mida usume, loeme, sööme, millega raha teenime ja kuidas teistega suhtleme. Tara lugu inspireerib ja tõestab, kuidas suure töö ja tahtmisega on võimalik oma elu täiesti teistsuguseks elada.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Matthew Mcconaughey "Greenlights"Matthew Mcconaughey “Greenlights”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Ma ei hakka ilmselt kunagi elama elu nagu Matther McConaughey, aga kurat, kui tuus on selle mehe mõttemaailm! Selles osas tahan küll tema moodi olla. Segane elu, sügavad mõtted ja õppetunnid, mis kehtivad igaühele.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Mark Manson "The Subtle Art of Not Giving a F*ck"Mark Manson “The Subtle Art of Not Giving a F*ck”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Otsekohene, aus, väljakutsuv. Äratuskõne, et vaataksid otsa oma väärtustele ja prioriteetidele. Ning lihtsalt huvituks vähem sellest, mida teised arvavad…”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Nicklas Brendborg "Meduusid vananevad tagurpidi"Nicklas Brendborg “Meduusid vananevad tagurpidi”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Väga kaasahaarav raamat, kus autor toob välja mitmed teadusuuringud, et selgitada vananemise protsessi. Lisaks sisaldab see häid praktilisi nippe, kuidas elada võimalikult kaua hästi.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Anders Hansen "Depressiivne aju"Anders Hansen “Depressiivne aju”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Kui õppida ennast ja oma aju tundma, on palju mõnusam elada! See on suurepärane raamat, millest alustada. Paneme siia Rahva Raamatu lehel oleva kirjelduse, sest see võtab lihtsalt nii hästi asja iva kokku… “Populaarne kirjanik ja psühhiaater Anders Hansen arutab, miks me end nii halvasti tunneme, kui meil läheb ometi nii hästi. End vaimselt halvasti tundes on kerge arvata, et aju on katki läinud, kuid ärevus ja depressioon on loomulikud seisundid. Need on jäänud meiega kaugetest aegadest, kui pidevalt valitses oht surra nälga või nakkushaigustesse. Me ei ole loodud olema kogu aeg rõõmsad ja õnnelikud – kui oleksime, siis oleks meie esivanemate eksistents väga lühikeseks jäänud. Heidame pilgu oma tundeelule ja enesetundele aju vaatepunktist ja uurime, miks aju just nii töötab. Mis toimub ajus tavalisemate vaimsete hädade, depressiooni ja ärevuse ajal ning miks võivad need vahel märku anda hoopis korras tervisest, mitte haigusest. “”

Tutvu raamatuga lähemalt!

Dr Anna Lembke "Dopamiinisõltlased"Dr Anna Lembke “Dopamiinisõltlased”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Mis sinu ajus kõige rohkem dopamiini ehk n-ö mõnuainet vallandab? Väga hea raamat, millega saad teadlikumaks sellest, kuidas ahvatluste ajastul leida tasakaalu… Kui sa tahad viia sisse muutuseid, siis esiteks lõpeta jooksmine selle eest, mille eest sa põgeneda tahad: hoopis peatu, keera ringi ja vaata sellele otsa.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

Rutger Bregman "Inimkond"Rutger Bregman “Inimkond”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Kas inimesed on oma loomult head või halvad? Milliseid eksperimente ja katseid on ajaloos läbi viidud ning kuidas on neid tõlgendatud? Mis mõjutab kõige rohkem meie heaolu? Kuidas vabaneda eelarvamustest? Väga põnev mõtterännak…”

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Kristina Birk-Vellemaa "Sekspositiivseks"Kristina Birk-Vellemaa “Sekspositiivseks”

Killu Kolsar ja Sandra Vabarna soovitavad: “Palun saame kõik natuke rohkem sekspositiivsemaks… ärme häbene sellest teemast rääkida, sest nauding ja seksuaalsus on väga suur osa inimeseks olemisest ja elamisest.”

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives