RR_ariklient_blogi

7 põhjust, miks hakata Rahva Raamatu ärikliendiks

Ära jää paljudest hüvedest ilma – hakka Rahva Raamatu ärikliendiks ning saa personaalseid ja asjalikke pakkumisi! Loe põhjuseid, miks ärikliendiks olemine on igati kasulik.


1. Personaalne teenindus

Kuulame ära sinu rõõmud ja mured ning aitame sul leida meie kümnete tuhandete raamatute hulgast just need, mida sa soovid ja vajad. Sul piisab vaid ühendust võtta meie äriklienditeenindusega aadressil ariklient@rahvaraamat.ee, helistada tel. 618 0028 või hakata ärikliendiks Rahva Raamatu veebis ning kõik meie kogemused ja teadmised raamatute kohta on sinu päralt.

2. Parem hind

Pakume oma äriklientidele soodustust jaehindadest, täpsema info saamiseks küsi pakkumist. Edaspidi rakendub sinu ostudele soodustus automaatselt. Ükskõik, kas tellid kauba Rahva Raamatu e-poest või teed oma ostud meie toredatest raamatupoodidest. Ja kui juhtub, et sul on vaja eriti suurt kuhja raamatuid, küsi selleks eraldi pakkumist. Hinnad võivad veelgi soodsamaks muutuda!

3. Suurim valik eestikeelseid raamatuid

Teeme koostööd kõikide Eestis raamatuid välja andvate kirjastuste ja asutustega ning meie sortimendist leiad endale kõik vajaliku. Kui mõni sinu soovitud raamat on liialt kaua aega tagasi ilmunud või on mõni muu põhjus, miks seda meie sortimendis enam ei ole, siis teeme kõik endast oleneva, et sa selle ikkagi enda raamaturiiulisse saaksid.

4. Võõrkeelse kirjanduse eritellimused

Teeme koostööd kirjastuste ja raamatute hulgimüüjatega nii Euroopas kui ka Venemaal ning meie võõrkeelse kirjanduse sortimendis on kümneid tuhandeid nimetusi, mis pakuvad huvi laiemale lugejaskonnale, kuid on ka spetsiifilisemat erialakirjandust. Küsi järele!

5. Kaup kätte samal päeval

Rahva Raamatu e-poest tellides saad kauba kätte juba samal päeval, kui teed e-poest tellimuse enne kella 11.00. Mis saaks veel parem olla? Seda juhul, kui sa asud mõnes Eesti suuremas linnas. Kui mitte, jõuab tellimus sinuni järgmisel päeval.

6. Mugav ja paindlik kauba eest tasumine

Pakume ka arvega tasumise võimalust. Uuri täpsemad tingimused järele.

7. Põnevad erilahendused

Mõtleme koos sinuga välja põnevaid erilahendusi, millega saad oma töötajaid või kliente üllatada. Kas oled mõelnud näiteks oma logoga raamatute ümbrispaberite tellimisele? Või vahva sõnumiga järjehoidjatele? Kõik see ja palju muud põnevat on tehtav. Arutame läbi!


Võta ühendust aadressil ariklient@rahvaraamat.ee või tel. 618 0028 ja hakka ärikliendi eeliseid nautima juba täna!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives