Rahva Raamat osaleb heategevuskampaanias “Anname au!”

Täna algas heategevuskampaania Sinilill, milles osaleb esimest korda ka Rahva Raamat ja kuni 3. maini on kõikides meie kauplustes üle Eesti müügil Sinilille vildist rinnamärgid, moodsad taevasinised käepaelad ja ilusad kleepsud.

annameau20-26. aprillini toimub heategevuskampaania raames ka Rahva Raamatu Sinilille nädal. Selles ajavahemikus kannavad kõik meie raamatupoodide müüjad sinilillemärke.
Lisaks Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende vaprate lähedaste toetamisele ja tunnustamisele toimuvad erinevates kauplustes Sinilille nädala raames ka temaatilised kirjandusõhtud. Programm on kokku pandud koostöös Sinilille meeskonnaga ja veteranidega, mis lubab põnevaid esinejaid ning üllatusi.

„Anname Au!“

23. aprillil tähistatakse Eestis veteranipäeva ning seoses sellega viiakse 9. aprillist kuni 3. maini veteranide toetuseks üle Eesti läbi „Anname au“ heategevus-kampaania.
Heategevuslike toodete ostmise ja kandmisega toetatakse ja tunnustatakse neid vapraid mehi ja naisi, kes on aidanud meie julgeolekut kindlustada. Müügitulu ja annetused aitavad ka Haapsalu Neuroloogilisel Rehabilitatsioonikeskusel soetada kaasaegse mobiilse kõnniroboti. Kõnniabiseadet saavad tulevikus kasutada nii vigastatud veteranid kui ka kõik teised Eesti inimesed, kes vajavad taastusravi selja- ja peaaju kahjustuste tõttu.

Miks Sinilill?

sinilill (2)Sinilille toetussümbolina valisid välja veteranid ise, mis tähistab tänu ja tunnustust kõigile nendele Eesti meestele ja naistele, kes on osalenud rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel või saanud vigastada teenistuses olles Eestis.

Vildist rahvusvärvides rinnamärk on valminud käsitööna Eesti vaimsete erivajadustega inimeste poolt ja iga lill on kordumatu

Annetuse kampaania heaks saab teha ka veebis annameau.ee ja telefoni teel 9002304. Lisainfot leiad ka Facebooki lehelt

Anname au!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives