Tere tulemast Raamatublogisse!

Kui kõik ausalt ära rääkida, peab alustama sellest, et me armastame raamatuid. Igasuguseid raamatuid – pehmekaanelisi ja kõvakaanelisi, lasteraamatuid ja ulmeraamatuid, paberraamatuid ja e-raamatuid. Meile meeldib neid lugeda, lehitseda, vaadata ja läbi elada.

Selleks, et teiega oma kogemusi jagada, tegimegi selle blogi. Siin blogis saavad sõna erinevad Rahva Raamatuga seotud raamatusõbrad ja ka teiste eluvaldkondade külalisautorid. Kirjutame ikka sellest kõige mõnusamast: lugemisest. Vahepeal räägime uutest raamatutest ja siis jälle vanadest. Anname veidi lugemissoovitusi ja ka nõuandeid, milliseid raamatuid kingituseks viia. Mõnel korral kirjutame tõsisematel teemadel, teistel kordadel hoiame suul lõbusat muiet.

Soovime teile mõnusat lugemist! Kui tekib soov endalgi sõna sekka öelda, kirjuta meile aadressil raamaturiiul@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ootame alati.

Raamatusõbrad Rahva Raamatust

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives