Rahva Raamatu jaanuarikuu raamatusoovitused!

Jaanuarikuu soovituste hulka kuuluvad Urmas Vadi uusim romaan “Kuu teine pool”, Shelley Readi südant puudutav täiskasvanuks saamise lugu “Voola kui jõgi”, Indrek Koffi kõige värskem lasteraamat “Issi!” ja Brock Yatesi kirjutatud elulooraamat tehnikaajalugu muutnud mehest “Enzo Ferrari. Mees ja masin.

Ingliskeelse kirjanduse austajaile soovitame sel kuul Claire Keegani jutukogu “Antarctica”.

Kuu audioraamatuks on sel korral Taylor Jenkins Reidi kaasahaarav romaan “Malibu tõuseb tuhast”.

Kuu mänguks on sel kuul lõbus seltskonnamäng “MEEMI MIND”.


Urmas Vadi "Kuu teine pool"Urmas Vadi “Kuu teine pool”

Mõned asjad meie elus on kindlad, teised jällegi pole. On midagi, mis ei muutu kunagi, isegi kui me otsime teistmoodi teid, teeme jänesehaake, et elu ja ennast ja teisi ära petta. Ja sel hetkel, kui oleme jõudnud juba mõelda, et kogu see elamise asi tuleb päris hästi välja, vajume taas nendesse kulunud mustritesse justkui vankriratas roopasse. Ja pole kedagi, kes meid välja tõmbaks! Ning siis on asju, mis muutuvad hoolimata sellest, et me üldse ei taha. Inimesed, kes arvasid, et on teineteise jaoks loodud, kasvavad lahku, armastus saab otsa, kuigi seda oli ju kunagi nii palju! Käed hakkavad värisema, sõrmus tiliseb vastu teetassi, teksad kuluvad katki just sel hetkel, kui nad on hakanud kõige paremini jalas istuma!

Tutvu raamatuga lähemalt!

Shelley Read "Voola kui jõgi"Shelley Read “Voola kui jõgi”

„Voola kui jõgi“ on südant puudutav täiskasvanuks saamise lugu ja kaasahaarav jõuline draama. Raamat seob endas unustamatud tegelased ja hingematva looduse, see on vapustav lugu ellu jäämisest ja endaks saamisest, armastuse, tõe ja saatuse sügavaimatest saladustest.

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Indrek Koff "Issi!"Indrek Koff  “Issi!”

Appi, meie issi on kadunud! Mis nüüd küll saab?

Issi tee peal kummalised käänud on,
tundub tõesti, et ta hätta jäänud on…
Nüüd on kiire, arvel on meil iga hetk.
KOHE algama peab issipäästeretk!

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Brock Yates "Enzo Ferrari. Mees ja masin"Brock Yates “Enzo Ferrari. Mees ja masin”

Ferrari on kiiruse, kvaliteedi ja luksuse võrdkuju. Siiski ei ole palju teada mehe kohta, tänu kellele sai alguse autode ja võidusõidu impeeriumit peaaegu 70 aastat valitsenud maailma­kuulus kaubamärk. Põhjaliku uurimistöö teinud ajakirjanik Brock Yates visandab raamatus tõetruu portree mehest, kes vaatamata vastuolulisusele oli paljude iidol.

Kes oli Enzo Ferrari? Kas ta oli heatahtlik juht, kellena kujutas teda tolleaegne jumaldav aja­kirjandus? Või halastamatu despoot, kes võis viia oma töötajad ja piloodid hulluse äärele?

Tutvu raamatuga lähemalt!

Claire Keegan "Antarctica"Claire Keegan “Antarctica”

The stunning debut story collection from the author of Foster and the Booker Prize shortlised Small Things Like These.

A secret one-night tryst in the city. A sister’s revenge. A love-struck doctor. A missing girl. In Antarctica, an astonishing sequence of stories, one of our most gifted writers illuminates human longing and fallibility in all its variety.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Audioraamat: Taylor Jenkins Reid "Malibu tõuseb tuhast"Audioraamat: Taylor Jenkins Reid “Malibu tõuseb tuhast”

„Malibu tõuseb tuhast” on lugu unustamatust õhtust ühe perekonna elus: õhtust, mil nad kõik peavad valima, mida jätta alles inimestelt, kes on nad loonud… ja millest loobuda.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!

 

 

Lauamäng "MEEMI MIND"Lauamäng “MEEMI MIND”

Uues ja eriti lõbusas meemimängus “MEEMI MIND” saad end tõestada kõige geniaalsema meemi loomises! Kombineeri teksti -ja fotokaardid selliselt, et kogu seltskond lendab naerupahvakast põrandale ja jääbki sinna kõverasse! See on SINU võimalus särada ja näidata oma sõpradele, kes on tõeline meemimeister!

Aga mis saab sellest, kes teeb kõige kehvema meemi? Seda näed juba mängides!

Tutvu mänguga lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

Kõikide Rahva Raamatu soovitatud kuu raamatutega tutvu siin!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives