3 raamatut, mida soovitame lugeda hea tuju otsijatel

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida soovitame lugeda neil, kes otsivad naeruturtsatusi kiire meelelahutuse näol, ja kes tahavad teada, mis miks me otsime pidevat rahuldustunnet. Lisaks leiavad uut lugemist endale ka need, kellel on lihtsalt vaja üles leida hea tuju ning positiivsed emotsioonid.

Mart Juur "Igaüks on imelik"Mart Juur “Igaüks on imelik”

“Tegemist on täiesti erakordse ja enneolematu kirjandusteosega – mitte kunagi varem kogu inimkonna ajaloo vältel pole üheski raamatus ilmunud luuletust minust ja minu koerast. Juba ainuüksi sellepärast tasub kõigil raamatu ja koerasõpradel Mardi teos kindlasti enesele soetada!” Andrus Kivirähk

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

Dr Anna Lembke "Dopamiinisõltlased"Dr Anna Lembke “Dopamiinisõltlased”

Dr Anna Lembke on Stanfordi ülikooli meditsiinikooli psühhiaatria ja sõltuvusmeditsiini professor ning sõltuvusmeditsiini kliiniku juhataja. Uutel teaduslikel avastustel tuginedes selgitab ta lihtsalt ja haaravalt, miks pidev naudinguotsing viib välja valuni – ning mida selle suhtes ette võtta. Tema patsientide lood sõltuvustest vabanemisest mõjuvad inspireerivalt ja raamat pakub praktilisi lahendusi, kuidas tulla toime maailmas, kus tarbimisest on saanud meie elu kõikehõlmav ajend.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Catherine Price "Lõbu vägi. Kuidas end taas elusana tunda"Catherine Price “Lõbu vägi. Kuidas end taas elusana tunda”

Millal sul viimati lõbus oli? Päriselt lõbus! Millal oli viimane kord, kui sa olid millestki kaasa haaratud, täiesti kohal, vaba häirivatest mõtetest oleviku või tuleviku kohta? Võib-olla sa naersid koos sõbraga, tutvusid mõne uue paigaga, tundsid end veidi mässumeelsena, proovisid midagi esimest korda…Vahet pole – sul tuli naeratus näole ja sa tundsid, et elad.

„Lõbu vägi” aitab mõista, milles seisneb tõeline lõbu ja kuidas selliseid hetki oma ellu juurde tekitada. Samuti saab siit teada, kuidas ära tunda võltslõbu.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives