3 uut raamatut aprilliks, mida soovitame lugeda | Rahva Raamatu Kirjastus

3 uut raamatut aprilliks, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Shelby Van Pelt “Erakordselt taibukad olevused”

Shelby Van Pelti esimene romaan on õrn meeldetuletus sellest, kuidas vahel võib sügavam pilguheit minevikku aidata leida teed tulevikku, mis varem tundus võimatu.

„Nii südantsoojendav, mõistatuslik ja kaasakiskuv, et seda ei ole võimalik käest panna.“ Jamie Ford

„Kaunilt mõtisklev ja avastuslik teekond sellest, kuidas üksildusest pääsemiseks piisab teise elusolendi õrnast puudutusest.“ Kevin Wilson

Maria Veski-Raudkivi "Inspireeru, kokka, naudi! 50 täistaimset retsepti"Maria Veski-Raudkivi “Inspireeru, kokka, naudi! 50 täistaimset retsepti”

See raamat kostitab sind 50 täistaimse retseptiga, millest suurem osa on ka gluteeni- ja suhkruvabad. Retseptide sissejuhatustest leiad ka hulganisti väärt nippe ja soovitusi. See retseptikogu ei ole mõeldud üksnes taimetoitlastele, vaid kõigile, kes peavad lugu maitsvast ja lihtsasti valmivast, seejuures mitmekülgsest, nii meie meeli kui keha kosutavast taimsest toidust. Minu jaoks on taimne toit tõeline rõõm ja kutsun ka sind osa saama sellest värskuse ja värvide pidustusest!

Kimberly Mccreight "Täiuslik abielu"Kimberly Mccreight “Täiuslik abielu”

Washington Posti sõnutsi „vastupandamatu draama” hädaohtlikest kompromissidest ja saladustest, mida mõned paarid abielu nimel teevad.

Sulatab osavalt kokku igapäevaeludraama ja põneva mõrvamüsteeriumi … Täis usutavaid süžeepöördeid ja realistlikult ebatäiuslikke tegelasi, suunab McCreighti põnevik lugejaid kahtlema kõiges, mis nende meelest teeb abielu täiuslikuks. Jääb saatma veel kauaks pärast lugemise lõpetamist. – Publishers Weekly

McCreight põimib oskuslikult kokku mitu süžeeliini ja nii mõnegi riukliku valejuhise, mis sillutavad teed üllatavate ja rahuldavate paljastusteni. Targalt kavandatud ja edukas juriidilise põneviku ja igapäevaeludraama ühendus. – Kirkus

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives