3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Rahaf Mohammed "Mässaja"Rahaf Mohammed “Mässaja”

„Mässaja“ on lummav ja elujaatav lugu noore naise vabaduseihast. See on põgenemislugu naisi rõhuvast Saudi Araabiast, mis võlus ja vapustas kogu maailma.

Rahaf jutustab oma elust välismaailmale suletud Saudi Araabias, kus naised peavad alluma oma mees-eestkostjaile. Ta oli pärit rikka poliitiku perest, kelle koduses elus oli rõhumine ja pettus normiks.

2019. aasta alguseks on Rahaf oma põgenemist planeerinud kolm aastat. Põrandaaluse põgenike võrgustiku abiga jõuab ta Bangkoki, kus ta aga vahistatakse. Rahaf pannakse lennujaama hotelli numbrituppa ootama tagasisaatmist kodumaale, kus ta tõenäoliselt hukatakse. Ta palub Twitteri kaudu maailmalt abi ja maailm vastab ta palvele: tänu rahvusvahelisele survele jõuab ta lõpuks Kanadasse.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Nina Wähä "Babetta"Nina Wähä “Babetta”

Rahvusvahelise menuki „Testament” autori, rootsi kirjaniku Nina Wähä teine romaan on köitev, intellektuaalsusest pakatav psühholoogiline põnevik, mis on ühtlasi austusavaldus filmikunstile koos kõigi selle kangelaste ja kurikaeltega. „Babettas” uurib Wähä ärakasutamisega piirneva sõpruse sümbioosi ning jäädvustab oskuslikult päikesepaistelist põnevust idüllilises villas Lõuna-Prantsusmaal.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Eve Laur "Vend Kaspar"Eve Laur “Vend Kaspar”

Eve Laur on üks huvitavamaid hääli uuemas eesti kirjanduses. „Vend Kaspar” on tema kolmas romaan, haaravalt kirjutatud, põnev ja ahhetama panev. Märkamatult keerad lehti, kuni raamat läbi saab. Ja siis mõtled selle üle veel kaua.

14. sajandi Baieri Alpid. Klooster. Hull munk kuuleb hääli. On need kurjad vaimud, deemonid või inglid? Või tarbib ta salaja meelemürke, nagu arvab mõni, teistest ratsionaalsem vend? Aga siis hakkavad ülejäänudki vend Kaspari viirastusi kuulma ja lõpuks ka nägema.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives