3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Damon Galgut "Lubadus"Damon Galgut “Lubadus”

Üks perekond. Üks lubadus. Üks võimalus oma lugu muuta.

Damon Galguti romaan „Lubadus” jutustab ühe Pretoria lähistel elava valge Lõuna-Aafrika perekonna traagilisest langusest ja võitis 2021. aastal Bookeri auhinna.

„Tõeline meistriklass. Silmapaistev näide sellest, kuidas ühe romaani kaudu võime hakata uut moodi mõtlema ja nägema.” – Bookeri žürii

Kimberly Ann Johnson "Ürgne kutse"Kimberly Ann Johnson “Ürgne kutse”

Traumakoolitaja ja somaatilise praktiku Kimberly Ann Johnsoni raamat õpetab, kuidas kasutada keha tarkust ja vastupidavust ära selleks, et juhtida teadlikumalt oma närvisüsteemi, paraneda vanadest traumadest ja elust tõeliselt rõõmu tunda. See on üleskutse võtta taas omaks kehasse salvestatud elujõud, seksuaalsus ja fundamentaalne metsikus. Erinevatel uuringutel, praktikatel ja empaatial põhinev raamat on pühendatud naiselikkusele ja kirjutatud selleks, et muuta naiste mõttemaailma ja anda vajalikud praktilised suunised, et terveneda ja äratada oma sisemine ürgne jõud.

Anne Mette Hancock "Armisüda"Anne Mette Hancock “Armisüda”

Taani krimikirjaniku Anne Mette Hancocki närve kõditav psühholoogiline krimiromaan „Armisüda“ uurib tõe olemust ja seda, mis juhtub siis, kui me ei saa enam usaldada seda, mida oleme alati pidanud reaalsuseks.

Romaan on ajakirjanik Heloise Kaldani ning politseiuurija Erik Schäferi teine juhtum ning järg rahvusvahelisele menukile „Laibalill“.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives