3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Tiina Saar-Veelmaa "Kas ma ütlesin moonid"

Tiina Saar-Veelmaa “Kas ma ütlesin moonid”

Olen psühholoog ja maailma parandaja. Luuletusi olen kirjutanud ajast, kui end mäletan. Tolles hullumeelses maailmas, kust ma pärit olen, oli see ainus viis olla endale lähedal, olla endaga aus. Minu jaoks on sõna püha, erutav ja lohutav ühteaegu. Nähtusi sõnastades saan endast ja maailmast paremini aru.

Kui naudid armastavat irooniat ja soovid teada, kuidas absoluutselt igast kõrgusest on võimalik käppadele kukkuda, siis on see raamat sulle.

Nino Haratischwili “Kaheksas elu. (Brilkale) II osa”

Nino Haratischwili “Kaheksas elu. (Brilkale) II osa”

“Kaheksas elu. (Brilkale)” algab Venemaa kodusõjaga ja kulgeb läbi terve 20. sajandi, nn punase sajandi, mis “kõiki pettis ja alt vedas, kõiki neid, kes lootsid“. Kujutades gruusia suguvõsa kaheksa liikme elu ja saatust, viib tekst lugejad Tbilisist Moskvasse, Londonisse, Berliini ja mujale. Romaan hõlmab armastust ja kummitusi, sõdu ja leina, rõõmu ja massimõrvu … ning kuuma šokolaadi.

Haratischwili on pälvinud loomingu eest arvukalt auhindu. Teos on tõlgitud 25 keelde.

Martin Seligman “Õpitud optimism”

Martin Seligman “Õpitud optimism”

Martin Selgimani „Õpitud optimism“ esitab laiema teooria elu positiivse külje kohta: „õnn“ on teaduslikult ähmane mõiste, kuid sel on kolm vormi, mille poole püüelda. Autor jagab need kategooriatesse “mõnus elu”, “rahuldust pakkuv elu” ja “mõttekas elu” ning aitab sind juhtida ükskõik milliseni neist kolmest õnne vormist.

Raamatust õpitavad oskused võivad kasvatada su positiivsete emotsioonide kestust ja intensiivsust. Need juhatavad sind tulemuslikumat ära kasutama oma peamisi tugevusi ja andeid. Kui usud kindlalt positiivsesse tulevikku, võid pühenduda millegi enesest suurema saavutamisele.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives