Rahva Raamatu Kirjastus soovitab

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Vienna Pharaon “Päritoluhaavad”

Vienna Pharaon “Päritoluhaavad

Täiuslikku lapsepõlve pole olemas. Me kõik kanname endas lapseeas kaasa saadud käitumismustreid, mis kammitsevad ja võivad haiget teha. Kuid see ei pea nii olema. Vienna Pharaoni sõnul on õigete vahendite toel võimalik mineviku suhtemustritest vabaneda.

Litsentseeritud terapeuti ja populaarse suhteeksperti @mindfulmft) praktiline raamat õpetab mõistma ja ravima päritoluperes saadud haavu, mis mõjutavad meie suhteid teiste inimestega, iseendaga ja maailmaga meie ümber.

Raamat sisaldab juhitud enesekaemusi, autori isiklikke ja tema klientide lugusid, raskete vestluste pidamise juhiseid ning harjutusi, mis aitavad sul vabaneda oma elu ja suhteid kammitsevatest peremustritest.

Hadleigh Hannah “Taylor Swifti tegevusraamat fännidele

Hadleigh Hannah “Taylor Swifti tegevusraamat fännidele”

Näita ja täienda oma teadmisi Taylor Swiftist!

See raamat viib muinasjutulisele teekonnale maailma kõige mõjuvõimsama superstaari universumisse. Reisi läbi Taylori karjääri ja eraelu, alustades tema 2006. aasta omanimelisest kantrialbumist ja lõpetades 2024. aasta ülipopulaarse albumiga „The Tortured Poets Department“. Siit leiad mõistatusi, ristsõnu, sõnasegadikke, värvimis- ja joonistamislehti ning võimalusi panna kirja omaenda mõtted Taylori legendaarsest muusikast. Raamatus seisab ka ülevaade Taylori eduloost, kus saad selgeks kõik, mida ühel swiftie’l vaja teada.

Maja Lunde “Tuuletooja”

Maja Lunde “Tuuletooja

Maal, kus Tobias elab, on õudne sõda lõpuks läbi saanud ja kuniks täiskasvanud linna tööle jäävad, saadetakse lapsed maale. Tobias loodab, et saab minna tallu, kus on võid ja piima ja toredad inimesed, aga satub hoopis kaugele meresuhu, kurja ja kidakeelse kaluri Lothe juurde. Ühel päeval avastab Tobias Lothe majast suletud ukse tagant müstilised pildid. Tobiases tärkab uudishimu ja peagi hakkab ta vana müsteeriumit lahti harutama.

Uus raamat on Maja Lunde ja Lisa Aisato jätk menuteostele „Lumeõde“ ja „Päikesevalvaja“. See on lugu, mis sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele ning kingib sulle aastaringse suve soolase mere, kajakakisa, metsmaasikate ja igavese sõprusega.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives