Rahva Raamatu Kirjastus soovitab

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda!

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Elena Armas "Armastus Hispaania moodi"

Elena Armas “Armastus Hispaania moodi

Pulm Hispaanias.

Marru ajav mees.

Kolm päeva, veenmaks kõiki, et sa oled armunud.

“Armastus Hispaania moodi” on romantiline komöödia noorest naisest, kelle valgest valest saab väljapääsmatu olukord, mis sunnib teda võlts kohtingukaaslasega õe pulma minema.

Raamat on ühtlasi ka New York Timesi menuk, TikToki sensatsioon, mis paneb lugejal südame põksuma, peopesad higistama ning põsed roosalt õhetama.

Becky Dean "Armastus ja teised suured lootused"

Becky Dean “Armastus ja teised suured lootused

Ameerika neiu Britt Hanson on alati eelistanud raamatute lugemisele jalgpalli mängida. Ent vigastus tõmbab ta jalkakarjäärile kriipsu peale ja tal avaneb ootamatu võimalus sõita Inglismaale võtma osa kirjandusklassikast inspireeritud maastikumängust, mille auhinnaraha muudaks kogu ta elu.

Ühendkuningriigis tutvub ta hurmava ja väga britiliku raamatuarmastaja Luke Jacksoniga, kes ei saa teda vihjetega aidata, kuid kes ühineb eesootava teekonnaga. Sellest saab reis täis ootamatuid pöördeid…

Claudia Carroll “Armastuse algoritm

Neljakümnendates eluaastates Irise elu juhib matemaatika ja sellest on puudu ainult kaaslane. Aastakümneid kestnud otsingud on teinud Irisest pimekohtingute eksperdi, ent armastust leida pole tal õnnestunud.

Pettumustest tüdinud Iris otsustab luua uudse algoritmiga kohtingurakenduse, mis tooks kokku teineteisele loodud inimesed.

Kas armastuse valemit on tõesti võimalik välja nuputada?

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives