3 uut raamatut, mida soovitame lugeda!

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


“Reis läbi elu

Selles raamatus kirja pandu on reis läbi elu. Elu aga pole kunagi mustvalge, vaid sisaldab kõiki värvitoone. See sisaldab nuttu ja naeru ja vahel ka musta huumorit.

Leiate nende kaante vahelt paljude tuntud inimeste aforisme, õpetlikke lugusid, mõtlema panevaid fakte ja leidlikke lahendusi. Aidaku need mõtted ja lood teil elus hakkama saada ja olgu teil neist abi nii otsuseid langetades kui teiste inimestega suheldes.

Loe lähemalt…

Annette Bjergfeldt “Palermovej ülemlaul”

„Palermovej ülemlaul” on perekonnasaaga kolmest põlvkonnast, kelle juured ulatuvad Kopenhaageni luksusvillast sügavale Sankt-Peterburgi tsirkusesse ning oksad sirutuvad Pariisi ooperimajja. See on värvikas lugu sajandi armastuse püüdmisest. Sellest, kuidas suurelt kaotada ja kõigele veel kord uus võimalus anda.

Annette Bjergfeldt on kirjanik, muusik, laulja ja laululooja. Mitu aastat elas ta Ameerika Ühendriikides, kus andis kontserte, kirjutas laule ning maalis. Varem on ta kirjutanud kolm lasteraamatut ning käsiraamatu „Kokaraamat laululoojatele”. „Palermovej ülemlaul” on tema debüütromaan.

Loe lähemalt…

Nino Haratischwili “Kaheksas elu. (Brilkale)”

Mastaapne perekonnasaaga “Kaheksas elu. (Brilkale)” algab Venemaa kodusõjaga ja kulgeb läbi terve 20. sajandi, nn punase sajandi, mis “kõiki pettis ja alt vedas, kõiki neid, kes lootsid“. Kujutades gruusia suguvõsa kaheksa liikme elu ja saatust, viib tekst lugejad Tbilisist Moskvasse, Londonisse, Berliini ja mujale. Romaan hõlmab armastust ja kummitusi, sõdu ja leina, rõõmu ja massimõrvu … ning kuuma šokolaadi.

Loe lähemalt…


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives