Rahva Raamatu töötajad soovitavad audioraamatuid!

Tutvu Rahva Raamatu töötajate poolt soovitatud audioraamatutega! Meie suured raamatusõbrad valisid välja erilised lood, mis köitsid neid esimesest minutist alates ja soovitavad neid nüüd sullegi põnevaks ajaveetmiseks. Olgu su eelistuseks põnevus, reisimine või eneseareng, soovitatud audioraamatute seast leiab endale uue raamatuelamuse igaüks.


Bill Bryson "Inimkeha. Kasutusjuhend asukale"Bill Bryson “Inimkeha. Kasutusjuhend asukale”

Teksti loeb: Toomas Lõhmuste

Rahva Raamatu turundusjuht Annika Altmäe soovitab: “Mitu tonni toitu me elu jooksul sööme? Miks meie jalad pärast pikka jalutuskäiku valutavad? Kui mitu meetrit juukseid sul elu jooksul kasvatada õnnestub? Kuidas ja miks me valu tunneme? Kõigile neile ja tuhandetele teistele sinu keha puudutavatele küsimustele saad vastuse Bill Brysoni populaarteaduslikust audioraamatust. Kuigi teose 18-tunnine pikkus võib sind esialgu eemale peletada, siis humoorikalt ja üldse mitte kuivalt kirjutatud tekst muutis nii mõnegi jalutuskäigu ootamatult pikemaks. Erakordseid fakte ja uskumatuid tõsielulisi lugusid täis raamat annab suurepärase ülevaate inimkeha toimimise kõige olulisematest aspektidest ja pisematestki nüansidest.”

Loe lähemalt SIIT.

Ivo Tšetõrkin "Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud"Ivo Tšetõrkin “Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud”

Teksti loeb: Ivo Tšetõrkin

Rahva Raamatu digiturunduse projektijuht Kristiina Karu soovitab: “Ivo Tšetõrkini “Reispass” Raadio 2 eetris on juba aastaid olnud mu mõnusaks reisikaaslaseks nii mõnelgi pikemal autosõidul, mistõttu võtsin tema “Minu Amazonase” audioraamatu kuulamisele kohe, kui seda raamatuvalikus nägin. Ja loomulikult olin jälle vaimustuses, sest raamat on ehtne ekskursioon teisele poole maakera! Ivo viib meid läbi Lõuna-Ameerika linnade ja metsiku vihmametsa, rääkides ausalt ja humoorikalt lugusid, mis panevad sind arvama, et oled justkui kuskil troopilises seiklusfilmis, ja sealsed juhtumised hakkavad iseenesest džunglihelide saatel vaimusilmas lahti rulluma. Nii et kui sul on igav või tahad lihtsalt põgeneda argipäeva hallusest, siis vali kuulamisele “Minu Amazonas” ja lase end ära võluda! Tean, et nii mõnigi sõber, kellele raamatut soovitasin, võttis selle audioraamatu kuulamisel ette planeeritust hoopis pikemaid jalutuskäike ja isegi olin igal kuulamiskorral nägu naerul.”

Loe lähemalt SIIT.

Ken Honda “Õnnelik raha”

Ken Honda “Õnnelik raha”

Teksti loeb: Robert Annus

Rahva Raamatu e-äri ja arendusjuht Tõnis Kink soovitab: “Mulle meeldis “Õnnelik raha” audioraamat, sest see ei keskendu ainult juhistele, kuidas samm-sammult rohkem raha teenida, vaid pakub lisaks filosoofilist ja vaimset perspektiivi, kuidas rahasse suhtuda. On oluline mõista, et tuleb olla tänulik selle eest, mis meil juba on, mitte kurvastada selle üle, mida meil pole. Peale selle kõnetas mind mōtteviis, et kui panustad kogu oma aja tööle, ohverdades pere, sõbrad ja hobid, siis isegi suure rahalise varanduse korral pole see õnnelik raha, kui pole kellegagi seda õnne jagada.”

Loe lähemalt SIIT.

Stanley Tucci "Stanley Tucci. Maitsed minu elus"Stanley Tucci “Stanley Tucci. Maitsed minu elus”

Teksti loeb: Andero Ermel

Rahva Raamatu e-äri projektijuht Sander Tammer soovitab: “Stanley Tucci “Maitsed minu elus” on üks ägedamaid audioraamatuid, mida olen kunagi kuulanud, sest omavahel saavad kokku kultuur, toit ja põnevad keerdkäigud Stanley elust läbi värvika huumori. Andero Ermel loeb seda nii fantastiliselt, et raske on kuulamist lõpetada. Ja muideks sealt saab ka palju inspiratsiooni toidu valmistamiseks fantastiliste retseptide näol, soovitan!”

Loe lähemalt SIIT.

Lars Kepler "Tuletunnistaja"Lars Kepler “Tuletunnistaja”

Teksti loeb: Taavi Eelmaa

Rahva Raamatu personaliassistent Malle Soosaar soovitab: “”Tuletunnistaja” on Joona Linna ülimenuka krimisarja kolmas osa, mis minu hinnangul on palju parem kui esimesed! See on nii põnev, et ei saanud seda kohe kuidagi pausile panna – kuulasin raamatut autoga sõites, jalutades, muru niites ja süüa tehes! Hea süžeega ning pakub nii põnevust kui pinget kuni viimaste minutiteni. Joona Linna on nagu Põhjamaade James Bond.”

Loe lähemalt SIIT.


Rahva Raamatu äpist leiad mugavalt tuhandeid audioraamatuid ja e-raamatuid, mida saad kuulata ja lugeda esimesed 14 päeva tasuta. Kui prooviperiood lõpeb, siis edaspidi saad piiramatult raamatuid kuulata ning lugeda vaid 13.99 € eest kuus! Raamatuhittide kuulamiseks ning kogu valiku nägemiseks laadi äpp alla Google Play Store’ist või App Store’ist!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives