Trikisuusataja Kelly Sildaru loeb mäel treeningu vahel põnevat e-raamatut

Noor ja andekas trikisuusataja Kelly Sildaru võtab Soome suurimas suusakeskuses Levil trenni tehes kotist e-lugeri ja loeb otse mäel Mika Keräneni raamatut „Salapärane lillenäppaja“, rääkides juurde tõestisündinud loo oma elust.

Vaata ja kuula lähemalt “Rahvas arvab” uut videoklippi:

„Salapärane lillenäppaja“ on Mika Keräneni neljas järjestikune raamat, mis jutustab Tartus, Supilinnas tegutseva „kriminalistikaga“ tegeleva laste salaühingu seiklustest. Kirjanik Mika Keränen (s. 1973) on Tartust vaimustunud soomlane, kes kirjutab eesti keeles laste seiklusjutte.

Kelly Sildaruga sõlmis Eesti suurim raamatumüüja Rahva Raamat koostööprojekti kevadel. „Rahva Raamat usub suurtesse unistustesse ning andekatesse noortesse, eriti neisse, kes lisaks tähtede poole püüdlemisele väärtustavad ka haridust ja kultuuri,“ märkis Rahva Raamatu juhatuse liige Gertti Kogermann. „Head raamatud ja andekad inimesed inspireerivad meid kõiki ja just seetõttu toetame Kellyt ja tema tiimi nende unistuste täitumisel.“

„Rahvas arvab“ sari on koostööprojekt Rahva Raamatu ja Tallinna Ülikooliga ning toetuse sarjale on andnud Eesti Lugemisühing. Sarja eesmärk toetada Eesti kultuuri ning propageerida ja väärtustada lugemist, tutvustades põnevaid raamatuid põnevate persoonide kaudu ning avalikult sel viisil väärtustades lugemisharjumust.

Vaata kõiki “Rahvas arvab” videoklippe

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives