Viru Keskuse Rahva Raamat on uues kuues!

Aastal 2004 uksed avanud Viru Keskuse Rahva Raamatust on tänaseks kujunenud kirjandusmajakas, mis meelitab Eesti suurima raamatupoena raamatusõpru ikka ja jälle tagasi. 2016. aastal tagasi valiti just see pood Londoni Raamatumessil üheks maailma parimaks raamatupoeks. 2021. aastal jõudis Viru Keskuse poes kätte uus ajajärk värske ja sootuks avarama ilmega.


Varem kaht korrust täitnud raamatupood laiub nüüd ühel, Viru Keskuse kolmandal korrusel. Raamatusõpradel pole aga muretsemiseks vähimatki põhjust, sest oma pindalalt on kauplus endiselt Eesti suurim raamatupood ja ruumi laiast valikust oma uus lemmik leida on veelgi enam. Lisaks raamatutele katavad poe riiuleid ka põnevad mängud, mänguasjad, kinketooted, filmid, CD-d ja vinüülid. Kingivalik on Rahva Raamatus suurepärane ning Viru Keskuse poe kinkeletis pakime ostu sinu eest ka aastaringselt ära!

Kultuurse sõlmpunktina ootab meie raamatupood avasüli nii kiirustavat kingiotsijat kui ka rahulikult kulgevat kultuurisõpra. Värskenduskuuri läbinud raamatupoes ootab sind endiselt lausa oaasina mõjuv hubane atmosfäär ja täpina i-tähel on sind alati tervitamas raamatusõpradele juba tuttavaks saanud suurepärased raamatueksperdid, kes kõik soovitud raamatud uutest asukohtadest üles leida aitavad ja lugemissoovitusi kauba peale jagada oskavad!

Kui vaimutoitu pakub Rahva Raamat, siis kõhtu täidab Viru Keskuse kaupluses nüüd Literaat Café. Enne, pärast või raamatute ostmise ajal on end võimalik tundideks mugavalt kohvitassi kõrvale raamatuid lugema unustada uhiuues Literaat Cafés. Nimelt on Telliskivi Rahva Raamatuga ühe katuse all elava restorani Literaat särtsakas sõsar end nüüdsest Viru Keskuse Rahva Raamatusse sisse seadnud.

Literaat Café on elegantne, kiire ja ootab sind hommikust õhtuni. Söögikoha menüüst leiad tervislikud ja maitsvad hommikusöögid, värskelt valminud salatid, vimkaga võileivad, kohevad saiakesed, omavalmistatud pastad ja supid ning lihtsalt suurepärase kohvi.

Kui hommikune sagimine ja lõunane kiire läbi saavad, muutub Literaat Café õdusaks õhtuoaasiks, mis ootab sind sõbra või kolleegiga klaasile veinile ja kergele õhtusöögile. Rahva Raamatuga täiendame teineteist nagu hea raamat ja tass kuuma kohvi!

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives