3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Robert Waldinger, Marc Schulz “Hea elu

Mis teeb ühest elust hea elu? Küllap on igaüks meist seda endalt küsinud ja mõelnud, kas tema tehtud valikud on ikka need kõige paremad. See raamat annab küsimusele heast elust vastuse, mis tugineb maailma kõige ulatuslikumale kestvusuuringule. Harvardi ülikooli teadlased tegid sellega algust 80 aastat tagasi ja uuring kestab ikka veel.

Hea elu teaduslikult tõestatud saladus on tegelikult väga lihtne: mida tugevamad on meie suhted, seda tõenäolisemalt elame õnnelikku ja üldiselt tervemat elu. Kuidas siis selliseid suhteid saavutada? Loe lähemalt…

Eva Franz “Kaheksas neidis”

Kui varahommikune talisupleja avastab veest kogemata hirmsa üllatuse, tuleb politseinik Anna Gladil oma uue elu sasipuntrad korraks kõrvale jätta. Luutsinapäeva pidustusteks valmistuv väikelinn polegi õdusale pidupäevale nii pühendunud, kui pealtnäha paistab.

Keerulise juhtumi juured hargnevad kaugele minevikku. Üsna varsti selgub, et kuriteo lahendamise võtmeks võib olla 30 aastat tagasi toimunud luutsinapäeva rongkäik. Mõned asjad ei muutu ka põlvkondade vahetudes.

Loe lähemalt…

Sabine Bohlmann “Tüdruk nimega Willow”

Väike punapäine Willow sai tädi Alwinalt päranduseks metsa. Koos puude ja loomadega. Ja lisaks väikese viltuvajunud maja ning tagatipuks nõiaväe.

See on hullumeelne. Nõidu pole ju olemas!

Kas ta peaks päranduse koos kõige selle juurde kuuluvaga vastu võtma? See polegi nii lihtne. Et kõik lõpule viia, peab ta leidma veel kolm tüdrukut, kes teda mõistavad ja kelle soontes voolab nõiaveri. Ainult et kust ja kuidas? Õnneks pole Willow üksi, sest nüüd saadab teda kõikjal hingeloom, rebane Rufus. Loe lähemalt…


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives