Anett soovitab lugemist!

Anett käis Viru Keskuse Rahva Raamatus, et soovitada meile kõigile mõnusat lugemist ja head muusikat. Külla tulemiseks oli veel üks eriline põhjus – äsja ilmus tema teine täispikk album “Late to the Party”. Kõiki soovitusi saad oma silmaga vaadata Viru Keskuse Rahva Raamatus esitlusala uhkel riiulil.


Dolly Alderton – “Kõik, mida ma tean armastusest

Anett: “Selline meeleolukas ajaviite lugemine, mis kulgeb läbi kurb-naljakate juhtumiste ühe noore naise elus. Läbi käib palju just selliseid isiklikke ja emotsionaalseid teemasid, mida tundsin, et puudutan ka oma uue albumi “Late to the Party” temaatikas ja sõnades, nii et minule sobis ajastuse mõttes ideaalselt see lugemine.

Jaan Aru – “Loovusest ja logelemisest”

Anett: “Igati intrigeeriv raamat sellest, kuidas tasakaalustada loovust ja logelemist ja kuidas logelemise ja õigete tööriistadega kõige loomingulisema endani jõuda. Loovus ja näiteks see, kust tulevad ideed, on mulle alati väga huvi pakkunud, kuna ise loominguga tegeledes joonistuvad alati välja mingid mustrid. Huvitavaid fakte ja ka mõningaid näpunäiteid, kuidas ennast loominguliselt veel paremini teostada.

Dave Grohl – “Tõsilugusid elust ja muusikast”

Anett: “Selle raamatuga olen just alustanud ja ei jõua ära oodata esimest vaba päeva, et see rahulikult taas kätte võtta. Dave Grohl on nii värvikas kuju ja minu arvates eriti tabava jutuga.

Tyler James – “Minu Amy. Elu mida jagasime”

Anett: “Amy Winehouse on üks minu paljudest lemmikartistidest, tema toorus ja hingestatus on mind alati puudutanud ja võlunud. Tema imelist ja karismaatilist loomingut saatis aga nii palju kui me filmidest näinud ja raamatutest lugenud oleme – üsna kurb saatus.

Ryan Holiday – “Ego Is The Enemy”

Anett: “Egol on meie elu üle lubamatult palju jõudu. See on raamat täis väga häid tähelepanekuid elust enesest. Usun, et kõnetab paljusid.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives