Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!
Sarra Manning “Armastusega Londonist”
London. 9 miljonit inimest. 270 metroojaama. Iga päev tuhandeid juhuslikke kohtumisi, esimesi kohtinguid, hüvastijätte ja õnnelikke lõppe. Ja 20 aasta jooksul pole üks mees ja naine kuidagi oma ajastust paika saanud.
Jennifer ja Nick saavad tuttavaks teismeeas ning järgneva kahe aastakümne jooksul nad kordamööda armuvad ja saavad teineteisest üle. Mõnikord nad suudlevad. Mõnikord on nad lihtsalt sõbrad. Mõnikord lõpetavad nad suhtlemise, aga satuvad siis kuidagiviisi peagi taas kokku. Kas pärast kõike seda on nad ikkagi kokku loodud või on see rong juba läinud?
Tõnu Õnnepalu “Udu”
„Muide, ma ei taha siin midagi tõestada. Räägin asjadest, kus midagi tõestada ei saagi, sest tõesti, kolm neljandikku on udu. Teadmatus, määramatus, liiga keerulised protsessid. See kolm neljandikku on midagi sellist, mida tasub silme ees hoida, kui hakkame midagi väga kindlat väitma niisuguste asjade kohta nagu elu, elusorganismid, loodus, ühiskond, poliitika, inimpsühholoogia, üldse inimese käitumine, selle motiivid. Sõnad ja teod. Usk ja teadmine. Mõtted ja tunded. Väljarääkimine ja mahavaikimine.“
Ia Genberg “Pisiasjad”
„Pisiasjad” on romaan, mis koosneb neljast portreest ja tuhandest pisiasjast, kulunud pehmekaanelistest raamatutest, psühhedeelsest tantsust ja hinge matvast murest. Milline on täiuslik kleit sajandivahetuse tähistamiseks? Kas armastatud inimene võib tõepoolest kaduda? Ja kes on see, keda õigupoolest portreteeritakse, kas inimene pildil või see, kelle käes on pintsel?
Meie elude sees on nii palju teisi, väiksemaid elusid, mis on seotud inimestega, kes tulevad ja lähevad, sõpradega, kes kaovad, lastega, kes suureks kasvavad, ja me ei saa kunagi aru, milline meie eludest on teistele raamiks.
Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!