Rahva Raamatu Kirjastus soovitab

4 raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Riikka Jäntti “Väikese hiire sünnipäevakink”

Riikka Jäntti “Väikese hiire sünnipäevakink

“Väikese hiire sünnipäevakink” on soe ja humoorikas pildiraamat ühe toreda linnahiire tegemistest, kellega on noorel lugejal lihtne samastuda. Sobilik ettelugemiseks juba päris pisikesele lapsele ja ka natuke suuremale, kes harjutab lause tasandil lugemistehnikat.

Raamatut saab lugeda trükitähtedes.

Al Pacino “Sonny Boy. Mälestused”

Al Pacino “Sonny Boy. Mälestused

Jahmatavalt avameelne jutustus täiel rinnal elatud loomeelust filmikunsti ajaloo ühelt kõige ikoonilisemalt näitlejalt.

„Sonny Boy” on mälestusteraamat mehelt, kellel pole enam midagi karta ega midagi varjata. Kõik suured rollid, olulised koostööd ja tähtsad suhted on saanud asjakohast tähelepanu, nagu ka igikestev konflikt loomingu ja kommertsi vahel. Ent seda raamatut läbiv kuldne lõng on armastuse ja sihikindluse vaim. Armastus võib sind alt vedada ja oma ambitsioonides võid sa lüüa saada – eredalt sinu peale langev valgus võib tuhmuda. Aga Al Pacinol oli õnne armuda jäägitult oma kunsti, enne kui tal oli udusematki ettekujutust sellest, milliseid maiseid rõõme see pakub, ning tema armastus ei kustunud kunagi. See ongi kõige olulisem.

Julia Quinn “Ülestunnistus. Bridgertonide saaga 4. Osa

Julia Quinn “Ülestunnistus. Bridgertonide saaga 4. Osa

Colini ja Penelope kauaoodatud lugu on lõpuks ka eesti keeles!

Kosjamoorist mammad teatavad ühiselt suurest rõõmust: Colin Bridgerton on naasnud Kreekast kodumaale!

Ometi on raske ennustada, kas härra Bridgerton annab sel hooajal abielutõotuse või mitte. Kindlasti on ta abiellumiseas, aga ei ole kunagi näidanud üles otsusekindlat huvi sobivat päritolu daami vastu.

LADY WHISTLEDOWNI SELTSKONNALEHT, 2. APRILL 1824

Sandra Newman “Julia

Sandra Newman “Julia”

Seitsekümmend viis aastat pärast seda, kui Orwell oma ikoonilisele romaanile punkti pani, on Sandra Newman Suure Venna maailma üliveenvalt taas esile mananud, pakkudes hoopis teistsugust, feministlikku narratiivi, mis jääb originaalile truuks ja võtab sisse koha selle kõrval. Orwelli kultusliku romaaniga „1984“ üles kasvanud miljonitele lugejatele on viimaks valmis saanud provokatiivne, elujõust pulbitsev ja sügavat rahuldust pakkuv paralleelteos.

„Newman pole end tõestanud Orwellile väärilise järeltulijana; ta trumpab Orwelli üle nii inimloomuse tundmise kui ka tegelaskujude väljaarendamise poolest. „Julia“ peaks olema keskkooli kohustusliku kirjanduse nimekirjas uus kohustuslik tekst, vapustav uurimus, mis juhtub, kui tugev inimene seisab silmitsi inimkonna kõige hullema palgega, ja ühtlasi täiuslik näide derivatiivsest kunstist, mis teise teose õlgadel seistes võib kõrgemale tasandile jõuda.“ – Bethanne Patrick, LA Times

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives