Mart Juure lugemissoovitused

Mart Juur on eesti humorist, ajakirjanik, muusikakriitik ja suure raamatusõbrana ka Rahva Raamatu lugemissaadik, kes on avaldanud mitmeid vaimukaid nalja- ning jutukogusid. Naljakuu nimel ja tuju parendamiseks soovitab Mart igaühele humoorikat ja mõnusat lugemist.


Andrus Kivirähk, “Meeste kongress

“Huumoriklassikat üheksakümnendatest. Omal ajal pealkirja “Kalevipoeg” all ilmunud ja kiiresti harulduseks muutunud raamatu kordustrükk. Tabati maadlustreener, professor Kott, Vello suusamälestused ja teised noore Kivirähki loomingu õied.”

 

 

 

 

Nikulini kogutud anekdoodid

“Üks asi, mida venelased tõesti hästi teha oskavad, on anekdootide rääkimine.  Ja pole olnud paremat anekdoodivestjat Venemaal kui oli kuulus kloun, lavastaja ja näitleja Juri Nikulin.”

 

 

 

 

 

Mart Juur, Keiti Vilms, Contra, Oliver Lomp, “Poeetiliselt korrektne

“Suur kalambuuribuum on läbi saanud, aga helge mälestus parimatest sõnamängudest leiab jäädvustuse selles toredas raamatus.”

 

 

 

 

 

Mart Juur, “Tants pika tüdrukuga

“Kes ütles, et oma raamatut pole ilus soovitada? Miks mitte, kui tegemist on hea raamatuga. Enesekriitiliselt võib öelda, et minu värskeim raamat meeldib mulle väga. Jutud naljakad ja pildid, mis Ave Taavet sinna juurde joonistas, lihtsalt super.”

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives