Literaat_2020_2

LITERAAT − paik Telliskivi kvartalis, millesarnast pole terves maailmas

Literaat on restoran keset raamatupoodi. Koht, kus saavad kokku need kõige-kõige mõnusamad asjad: maitsev toit, suurepärased veinid, head raamatud, lahe muusika ja parimad sõbrad.


Literaadi nime kandev restoran kasvas välja Rahva Raamatu 2019. aastal avatud uudse kontseptsiooniga restost ja poest, mille õdusat õhkkonda ja maitsvat toitu kiideti ning nauditi kohe esimestest päevadest peale. Lausa nii, et meid esitati Hõbelusika auhinna kandidaadiks.

Tänaseks on see populaarne kokkusaamiskoht suuremaks kasvanud, menüü on maitsvate pitsade võrra (ühed linna parimad, kindla peale!) pikemaks kasvanud ja nii veini- kui ka raamaturiiuleid on juurde tulnud. Väikesest raamatuhuvilisest restopoisist on saanud täiskasvanu – Literaat.

Literaat_2020_3Literaat saab endiselt uhkustada Rahva Raamatu hea raamatuvaliku ning maitsekate ja nupukate kingitustega. Lisandunud on üle 100 väikemaaletoojate veini, mille on välja valinud meie sommeljee Aron Rahu. Ja Literaadi suurepärase menüü eest hoolitseb endiselt peakokk Konstantin Jeremejev.

Tule söö meie juures hommikust. Võta kiire lõuna koos hea kolleegiga. Naudi õhtusööki hea veini ja parimate sõprade seltsis. Kuula elavat muusikat ja maitse meie põnevaid kokteile. Ja kui tahad olla kahekesi – näiteks oma lemmikraamatuga –, siis ka selleks leiad meie juures mõnusa pesa.

literaat34

KAS TEADSID?
Lisaks maitse- ja lugemiselamustele pakub Literaat ka paindliku suurusega seminariruume ärikohtumisteks,koolitusteks või nõupidamisteks. Sobiva ruumi leiame nii 3 kui ka 150 inimesele. Raamatute keskel on head mõtted lihtsad tulema!


Ootame sind Telliskivi asumis aadressil Telliskivi 60/2 I-hoones:
E-R 9.00 – 20.00
L-P 11.00 – 20.00

Täpsemaid lahtiolekuaegu pühadel vaata Rahva Raamatu kodulehelt või Facebookist.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives