6 audioraamatut, mida rahatargad kuulavad!

6 audioraamatut, mida rahatargad kuulavad!

Kui rahatargaks sina end pead? Kui tunned, et tahaksid olla oma rahavoogude juhtimisel pisut edukam, siis jagame sinuga 6 audioraamatut, mis aitavad sul saavutada finantsvabadust ning harida ennast majanduse ja raha teemadel.

Audioraamat: Kristi Saare "Kuidas saavutada finantsvabadus"Kristi Saare “Kuidas saavutada finantsvabadus”

Meil kõigil on võimalus oma elujärge oluliselt parandada, kuid mõnikord on lihtsalt puudu vajalikest tööriistadest või ideedest, et oma sihtideni jõuda. Tegelikkuses on kõik unistused päriselt saavutatavad ning kõik selleks vajalikud oskused õpitavad. Raamat “Kuidas saavutada finantsvabadus” näitab kätte teeotsa, mida mööda saab hakata oma eesmärkide poole liikuma.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Kristi Saare

Kristi Saare "Kuidas alustada investeerimisega"Kristi Saare “Kuidas alustada investeerimisega”

Kuidas alustada investeerimisega? on praktiline käsiraamat, mis aitab samm-sammult oma rahaasjade üle kontrolli võtta, annab ülevaate investeerimisvõimalustest ja loob arusaadava ja selge ülevaate riskidest, hajutamisest ja maksundusest.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Kristi Saare

Jaak Roosaare "Rikkaks saamise õpik"Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpik”

Tegemist on praktilise käsiraamatuga, kuidas planeerida oma rahaasju, kuidas investeerida ja luua endale passiivne sissetulek läbi intressi, üüri ja dividenditulu. Samas on raamat kirjutatud jutustavas formaadis ja seal on palju Eestist pärit näiteid reaalsete tehingute kohta.

Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülge uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, Amazonis müümine, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Jaak Roosaare

Ken Honda “Õnnelik raha”

Ken Honda “Õnnelik raha”

Jaapani menukaim enesearengu õpetaja Ken Honda õpetab, kuidas suhtuda rahasse kui teretulnud külalisse, lubades sellel tulla ja minna väärikalt ja tundmata ise pahameelt; mis on rahatunnetus ja kuidas seda parandada; mis on nappuse müüt ja kuidas nautida ka raha väljaandmist, mitte ainult vastuvõtmist.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Robert Annus

Rafael Badziag "Miljardi dollari saladus"Rafael Badziag “Miljardi dollari saladus”

„Miljardi dollari saladus” pakub miljardäridest ettevõtjate teadmisi läbi nende endi sõnade. Kunagi varem pole keegi intervjueerinud rohkem kui kahtkümmet end üles töötanud miljardäri maailma eri paikadest, et kirjutada sellest raamat.

Rafael Badziag on töötanud aastaid planeedi parimate ettevõtjatega ja koondanud nende saladused 20 põhimõttesse, mis võimaldasid neil nullist alustades luua elu jooksul miljardite dollarite ulatuses väärtust. See raamat annab sulle kaardi, mida jälgida teel jõukuse ja edu suunas.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Toomas Lõhmuste

Robin S. Sharma "Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari"Robin S. Sharma “Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari”

„Lugu mungast , kes müüs maha oma Ferrari” on lugu tipp-jurist Julian Mantle’ist, kelle tasakaalutu elustiil viib peaaegu saatusliku infarktini rahvasttäis kohtusaalis. Kehalise kokkuvarisemisega kaasnev hingeline kriis sunnib teda oma olukorda ausalt hindama ja otsima vastuseid elu põhi-küsimustele. Õnne ja eneseteostuse otsinguil asub ta erakordsele rännakule iidse kultuuriga maale. Ta leiab eest võimsa õpetuse, mis päästab valla vaimu-, keha ja hingejõud ning suunab elama suurema kire, eesmärgistatuse ja rahuga. See innustav lugu ühendab suurepäraselt Ida ajatu vaimutarkuse ja Lääne tõhusad eduvalemid ning annab juhised, mis samm-sammult õpetavad elama julgemalt, tasakaalustatumalt, külluslikumalt ja rõõmsamalt.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Tambet Tuisk


Rahva Raamatu äpist leiad mugavalt tuhandeid audioraamatuid ja e-raamatuid, mida saad kuulata ja lugeda esimesed 14 päeva tasuta. Kui prooviperiood lõpeb, siis edaspidi saad piiramatult raamatuid kuulata ning lugeda vaid 13.99 € eest kuus! Raamatuhittide kuulamiseks ning kogu valiku nägemiseks laadi äpp alla Google Play Store’ist või App Store’ist!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives