6 audioraamatut, millega uut aastat edukalt alustada!

Pane oma 2024. aasta eesmärgid kirja ja vii need täide! Panime sinu jaoks kokku valiku audioraamatuid, mis inspireerivad ja aitavad sul alustada 2024. aastat edukalt.

Oliver Burkeman “4000 nädalat”

Oliver Burkeman "4000 nädalat"Sandra Raju soovitab: “Kuidas saada lahti kinnismõtetest ja tundest, et aega on liiga vähe ja pidevalt peab midagi tegema? Kuidas jõuda kõik ära teha, lisaks olla rõõmus ja õnnelik? Raamatus filosofeeritakse nende teemade üle ja antakse ka häid nippe. Minu jaoks muutus raamatu lugemisest aja kasutuse mõte väga tugevalt.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Robert Annus

 

 

Alar Ojastu “Ratsionaalne emotsionaalsus”

Audioraamat: Alar Ojastu "Ratsionaalne emotsionaalsus"Miks ratsionaalne emotsionaalsus?

Alar ütleb selle kohta nii: „Olin veendunud, et inimliku hoolivuse kaudu on võimalik organisatsioonidel rohkem saavutada, kui kitsalt raha nimel tegutsedes, aga mul puudus tõestus sellele. Otsustasin siis kahtluse alla seada kõik oma intuitiivsed teesid seni, kuni olen neile leidnud kinnituse. Tahtsin fakte, näiteid, protsente ja täpseid summasid.“

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Alar Ojastu

Tauri Tallermaa “Ajulugu”

Audioraamat: Tauri Tallermaa "Ajulugu"Igal ühel on oma lugu. Terve elatud elu lugu, mille sees on palju teisi lugusid. Ajul on ka oma lugu. See, kuidas aju areneb, õpib, kogeb, lahendab, õpetab ja lõpetab. Et meie oma lugu oleks võimalikult edukas, oleks mõistlik osata aju- ja elulood kokku viia. Samamoodi on ka mõistmisega: vahel mõistame ja vahel mitte, vahel usume ja vahel mitte.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Tauri Tallermaa

 

Kristi Saare “Kuidas alustada investeerimisega”

Kristi Saare "Kuidas alustada investeerimisega"Kuidas alustada investeerimisega? on praktiline käsiraamat, mis aitab samm-sammult oma rahaasjade üle kontrolli võtta, annab ülevaate investeerimisvõimalustest ja loob arusaadava ja selge ülevaate riskidest, hajutamisest ja maksundusest.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Kristi Saare

 

Kene Vernik “Hea une teejuht”

Kene Vernik "Hea une teejuht"Merilin Mandel soovitab: “Uni asetseb justkui selle vaimse tervise kupatuse keskel. Kui oleme pisut tupikus, tunneme seda tihti esmalt oma unekvaliteedist, isegi kui muid sümptomeid on veel keeruline eristada, ja mida kauem see unekvaliteet ei sära, seda keerulisem on ka tupikust välja tulla. Ma maadlesin ise aastaid kehva unega, leides pärast pikki katsetusi lõpuks hunniku nippe, mis mind kõige paremini aitavad – ja praegu tahaks sellelt mineviku Minalt küsida: “Miks sa lihtsalt abi ei otsinud?” Seega, kui mõte uneajast ei paku sulle hetkel elevust: voilà!”

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Harriet Toompere

Wim Hof “Wim Hofi meetod”

Wim Hof "Wim Hofi meetod"Reimo Sagor soovitab: “Meile meeldib end ümbritseda soojuse ja mugavusega, kuid nii nagu Wim Hof, usun, et vajame hoopis stressitekitavat külma, panemaks proovile oma keha tegelikke piire ning leidmaks täiesti uutmoodi kontakti keha ja vaimu vahel. Külm vesi ja süstemaatiline teadlik hingamine annavad olemisele ja iseenda tajumisele võimsa vaatenurga ning tunnetuse. Neli aastat taliujumist ja Wim Hofi meetodi praktiseerimist on muutnud minu suhte külmaga väga soojaks sõpruseks. Tule oma mugavustsoonist välja, enne kui oled mõne kroonilise haiguse küüsis. Hinga, raisk! Ja mine külma vette, sest see annab sooja!”

Tutvu audioraamatuga lähemalt!
Teksti loeb: Priit Volmer


Rahva Raamatu äpist leiad mugavalt tuhandeid audioraamatuid ja e-raamatuid, mida saad kuulata ja lugeda esimesed 14 päeva tasuta. Kui prooviperiood lõpeb, siis edaspidi saad piiramatult raamatuid kuulata ning lugeda vaid 13.99 € eest kuus! Raamatuhittide kuulamiseks ning kogu valiku nägemiseks laadi äpp alla Google Play Store’ist või App Store’ist!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives