Rahva Raamatu aprillikuu raamatusoovitused!

Igal kuul toob Rahva Raamat sinuni raamatud, mida sel kuul kindlasti lugeda soovitame! Kuu edenedes teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga valitud raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Aprillikuu soovituste hulka kuuluvad Lia Virkuse ja Siire Vanaselja uus elustiiliraamat “Aias sajab saia”, Mark Minervini investeerimisõpik “Kauple nagu börsivõlur”, Katie Kirby uus lasteraamat “Lottie Brooksi täiega jube koolireis” ja Kene Verniku uus uneraamat “Tule, tule, unekene”.

Ingliskeelse kirjanduse austajaile soovitame sel kuul Holly Jacksoni uut põneviku “The Reappearance of Rachel Price”.

Kuu audioraamatuks on sel korral Arnold Schwarzeneggeri abinõusid eluks jagav eneseabiraamat “Ole kasulik”.

Kuu mänguks on sel kuul tempokas sõnamäng “Sõnakas”.


Siire Vanaselja, Lia Virkus "Aias sajab saia"Siire Vanaselja, Lia Virkus “Aias sajab saia”

Elustiiliraamatu “Aias sajab saia” autorid Lia Virkus ja Siire Vanaselja viivad lugeja tervet aastat hõlmavale aiaringile, märkama selle rõõme ja võimalusi nii kaunil maikuul kui nukras novembris.

Siire on enda meelest maailma kõige laisem aednik, ometi on tema lumest lumeni õitsev aed mõne külalise arvates liigagi korras. Raamatus jagabki ta kuust kuusse praktilisi näpunäiteid, kuidas ta seda teeb, ja innustab lugejaid loovaid lahendusi otsima. Ikka selleks, et aiarõõm ei kaoks.

Lia pakub retsepte ning nippe, kuidas kõik see hea ja parem, mis meie aedades ja aiaservades kasvab, toiduks saab. Tooraineid jagub kapsast ja karulaugust sireliõite ja suvikõrvitsani! On vana head köögiklassikat ja retsepte, mis üllatavad ning panevad nii mõndagi taime teise pilguga vaatama. Proovige kasvõi võilillemett ja pojengivett!

Tutvu raamatuga lähemalt!

Mark Minervini "Kauple nagu börsivõlur"Mark Minervini “Kauple nagu börsivõlur”

„Kauple nagu börsivõlur“ on kohustuslik kirjandus iga investori raamaturiiulis. Siin on lahti kirjeldatud kõige olulisemad tegurid, mille abil võid edaspidi supertootlusega aktsiaid leida. Kes ei tahaks olla järgmise Apple Computeri, Costco või Home Depot’ omanik? Õnneks pole siin midagi müstilist, kuna suurel osal supertootlusega aktsiatel on ühised äratuntavad omadused, ettevõtete kiire kasvu periood on omane kindla suurusega ettevõtetele ja nõnda edasi. Sinul endal tuleb vaid läheneda distsiplineeritult, jääda kindlaks ühele meetodile ning õppida kasutama õigeid tööriistu. Eraldi tasub peatuda ka riskijuhtimise peatükkidel, kus Minervini näitab, miks sellele üleüldse rõhku panna, ning arutleb psühholoogiliste tegurite üle, mis takistavad enamikul investoritel kahjumile piiri panemast.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Katie Kirby "Lottie Brooksi täiega jube koolireis"Katie Kirby “Lottie Brooksi täiega jube koolireis”

Suvepuhkus on läbi saanud ja Lottiet ootab ees mitmepäevane koolireis. Ehkki tüdruk on sellepärast elevil, pelgab ta ka, kuidas tulla toime koduigatsusega. Suhtlus Ilusa Prantsuse Poisiga ei kulge päris nii, nagu Lottie arvanud oli, ja pealekauba lööb see kiilu tema sõprusse Danieliga. Lottie kogeb nii kiusamist kui ka sõprade tuge ning õpib enda ja teiste eest välja astuma. Veel peab tüdruk maha esimese tõelise peo, üritab pääseda jalgpallitiimi, maadleb matemaatika ja ka armukadedusega, saab enda nahal tunda koduse juustevärvimise võlusid, püüab koos sõpradega tõestada, et nende kamp on parim, ning kogemata saab temast suisa legend. Muide, kas teie teadsite, kui raske on välja vihastada siili?!

Tutvu raamatuga lähemalt!

Kene Vernik "Tule, tule, unekene"Kene Vernik “Tule, tule, unekene”

See raamat on mõeldud nii lastele, kellele meeldib pilte vaadata, jutte kuulata ja lugeda, kui ka heaks abiliseks vanematele, kes ei tea, mis on hea unehügieen või -rutiin ning kelle laps on rahutu magaja või liiga pinges.

Laste arengus tuleb ette palju muutusi käitumises. Oled olnud tubli lapsevanem ja jälginud kõiki unereegleid, aga laps ei püsi ikka heas ööunes või tal on uinumisega raskusi. Püüame üheskoos meelde tuletada olulised unereeglid, mis võib-olla vahel on meelest läinud.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Holly Jackson "The Reappearance of Rachel Price"Holly Jackson “The Reappearance of Rachel Price”

18-year-old Bel has lived her whole life in the shadow of her mom’s mysterious disappearance. Sixteen years ago, Rachel Price vanished and young Bel was the only witness. Rachel is gone, presumed dead.

The case is dragged up from the past when the Price family agree to a true crime documentary. Bel can’t wait for filming to end, for life to go back to normal. But then Rachel Price reappears, and life will never be normal again …

Tutvu raamatuga lähemalt!

Audioraamat: Arnold Schwarzenegger "Ole kasulik. Seitse abinõud eluks"Audioraamat: Arnold Schwarzenegger “Ole kasulik. Seitse abinõud eluks”

Oma raamatus jagab legendaarne näitleja, kulturist ja endine California kuberner Terminaator lugejaga oma vaimseid tööriistu ja põhimõtteid, mis on aidanud tal rajada teed edu ja tähendusrikka elu poole. Seitse reeglit, mida vaesest, kitsarinnalisest Austria linnakesest maailma vallutama tõusnud Arnold on elu jooksul järginud, on kättesaadavad absoluutselt igaühele meist. Ta selgitab neid veenvalt nii isiklike lugude, elumuutvate õnnestumiste kui ka eluohtlike ebaõnnestumiste kaudu – mõned neist on üldiselt teada, mõnest räägib ta siin esimest korda.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!

Lauamäng "Sõnakas"Lauamäng “Sõnakas”

Tactic lauamängus Sõnakas otsige sõnu tähetäringu abil! Mõtle välja sõnu, mida teised ei suuda ja tee seda kiiresti! Kui täringud on veeretatud, hakkab liivakellal aeg jooksma. Kõik mängijad mõtlevad täringul veeretatud tähtedest sõnu oma märkmepaberile enne, kui aeg lõpeb. Punkte saab ainult nende sõnade eest, mida teistel ei ole! Esita endale ja oma sõpradele väljakutse, et lõbusal moel treenida aju!

Tutvu mänguga lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

Kõikide Rahva Raamatu soovitatud kuu raamatutega tutvu siin!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives