3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Katherine Center "Üks samm korraga"Katherine Center “Üks samm korraga”

Paljude menukite autori Katherine Centeri unustamatu lugu sellest, kuidas armastust ja elurõõmu võib leida süngeimaski olukorras.

„Kui plaanite sel aastal läbi lugeda vaid ühe raamatu, olgu selleks „Üks samm korraga”.” – Nina George, menuki „Väike Prantsuse restoran” autor

„Soe, vaimukas ja võrratu tunnetusega kirjutatud.” – Emily Giffin, menuki „Kõik, mida hing ihaldas” autor

Tutvu raamatuga lähemalt!

Dr Sue Johnson "Hoia mind"Dr Sue Johnson “Hoia mind”

Miks räägivad oma suhtega puntras olevad partnerid sellest kui elu ja surma küsimusest? Miks ei taha nad mõistuspäraselt tülitseda ega suuda oma emotsioone valitseda? Kas armastuses polegi võimalik läbi rääkida?

Nii küsis endalt selle raamatu autor dr Sue Johnson, kui aastakümneid tagasi paariteraapias teineteisega sõjajalal olevaid partnereid nõustas. Ta leidis, et nii nagu ema ja lapse vahel on kiindumussuhe, on see ka täiskasvanute vahel.

Selle avastuse pealt töötas Johnson välja emotsionaalse fookuse teraapia (EFT), mille sõnum on lihtne: unustage paremini vaidlema õppimine, lapsepõlve analüüsimine ja muu taoline. Selle asemel võtke omaks, et olete oma partnerisse kiindunud ja temast sõltuv samamoodi nagu laps oma vanemast. EFT keskendub omavahelise emotsionaalse sideme loomisele ja tugevdamisele, leides ja kujundades võtmemomente, mis soodustavad täiskasvanute armastavat suhet: avatust, teineteisega kohandumist ja tundlikkust.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Oskar Luts "Kapsapea"Oskar Luts “Kapsapea”

„Eesti näitekirjanduse parim ühevaatuseline komöödia.“ Ants Järv

„Väga hea ja õnnestunud näidend kogu oma pretensioonitusest hoolimata (või õigemini selle tõttu).“ Juhan Peegel

„See ei ole labane jant, vaid sääl on teatavat vaimurikkust, mis Tšehhovi selletaolisi tükkisid meele tuletab.“ Johannes Aavik

„Meie läbi aegade kõige täiuslikum teatritekst.“ Madis Kõiv

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives