Margus Vaher

Armastusekuu temaatilised raamatusoovitused: Margus Vaher!

Rahva Raamat pühendab tänavu terve veebruarikuu armastusele ning sel puhul jagame teiega veebruari vältel hulganisti temaatilisi raamatusoovitusi. Seekordses blogipostituses näeme, milliseid raamatuid soovitab lugeda laulja Margus Vaher. Eelmisel aastal ilmus Vaheri sulest ka raamat “Tee mehe südamesse”, mis aitab naistel paremini mõista mehi ja nende loomust. 

Anatoli Nekrassov “Mees ja naine”

Anatoli Nekrassov "Mees ja naine"

Kuidas me ka armastuse kolmnurkadesse ei suhtuks, on need ometi osa meie elust, suhtelisuse ookeanist, kus me elame. Me kardame eksida, purustada oma ja võõrast saatust, tahame kaitsta perekonda võõra „sissetungi“ eest. Tahame, kuid sageli see meil ei õnnestu…

Margus Vaher soovitab: “Nautisin, kuidas autor oli enda jaoks läbi tunnetanud ja mõtestanud mehelikkuse ja naiselikkuse kogu oma olemuses. See nauditava kergusega kirjutatud ja sügavate teadmistega maitsestatud raamat tõi minuni esmakordselt mõistmise armukolmnurkadest ning sellest, kui oluline on suhte seisukohalt see, kuhu investeerib inimene lõviosa enda tähelepanust. Ja mis on tähelepanu muu, kui armastus või taime toitev vesi.”

Kahlil Gibran “Prohvet”

Kahlil Gibran "Prohvet"Margus Vaher soovitab: “Mu absoluutne lemmik öökapiraamat juba üle kümne aasta. Alati, kui tunnen, et olen enda olemuse keskmest veidi päevategevuste tõttu veidi eemale triivinud, siis lähen külma duši alla, laulan midagi hingele või lasen selle geniaalse ja luulelise müstiku mõistmisel, armastusel ja tiivulistel sõnadel enda seest läbi voolata. Garanteeritud elamus.”

 

 

 

Osho “Tantra. Ülim mõistmine”

Osho "Tantra: Ülim mõistmine"

Tantra on kehareligioon. Muidugi läheb see kaugemale kui keha, aga see on kehaga seotud. See on ainus religioon, mis on kindlalt maine – sel on juured. Teised religioonid on nagu puud, mille juured pole maas, need on surnud, mahl ei liigu nendes. Tantra on väga mahlane, väga elus.

Margus Vaher soovitab: Autor, kelle sõnadel endas vastu kajades tunnen ära elu müsteeriumi viimase leveli lõpubossi. Olen tänulik, et on valgustunud isikuid, kelle sõnu me ei pea kuulma aastatuhandete kauguselt, mille jooksul võib tuum olla tõlkes ja ajas kaduma läinud, vaid võin avada raamatu, kus sõnad ei ole öeldud mitte ümberjutustaja poolt, vaid otse allikast. Autor, hing ja päike, kelle sõnad jõuavad loodetavasti veel paljude otsivate hingedeni, et maatriks kaotaks enda mõju üha enamate üle.”

Michael Newton “Hinge rännak”

Michael Newton "Hinge rännak"

Kakskümmend üheksa inimest kirjeldavad siin raamatus sügava hüpnoosi seisundis oma endisi elusid ja eludevahelisi kogemusi igavesti eksisteeriva hingena.

Margus Vaher soovitab: “Et mõista paremini elu ning ühe hinge ja armastaja kulgemist siin füüsilises ilmas, oleks vahva, kui prooviksime justkui mikroskoobi all vaadelda ja lahti mõtestada põhjused, mis põhjusel valisime enda hinge evolutsiooniks just need olud, keskkonna, lähedased, eluolud ning armastused.”

 

 


Margus Vaher “Tee mehe südamesse”

Margus Vaher "Tee mehe südamesse"

Raamatus kirjeldab autor nii sõnalisi kui mittesõnalisi vahendeid, kuidas käituda ja mida teha, et mees tunneks end suhtes tõeliselt armastatuna. Kui tahad suhtesse kvalitatiivset muutust tuua, siis saavutad selle kõige tõhusamalt isikliku eeskuju kaudu. Mehel on lihtsam avarduda naiseliku armastuse, empaatia ja õrnuse tunnetamise ning kogemise kaudu. Mees võtab vastu, naudib ja peegeldab seda omakorda tagasi enda armsamale.

 

 

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives