Sinilille nädal

Rahva Raamatus käivitus esmaspäevast Sinilille nädal, mille käigus korraldasid teisipäeva õhtul Rahva Raamat ja Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ainukordse riigikaitse-teemalise raamatuõhtu. Viru Keskuse Rahva Raamatus esinesid kogenud kaitseväelased ja veteranid brigaadikindral Meelis Kiili ning kolonelleitnant Riho Ühtegi.

Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili tutvustas Samuel P. Huntingtoni raamatut „Sõdur ja riik“, mis räägib sõjaväelase elukutsest moodsas lääne kultuuriruumis. Ning Eesti erioperatsioonide väejuhatuse ülem kolonelleitnant Riho Ühtegi rääkis Abram N. Shulsky ja Gary J. Schmitti raamatust „Varjatud sõda”, mis avab luuremaailma. See on esimene eestikeelne teos, mis annab ülevaate luurest ja selle protsessidest, kattes kõiki luure valdkondi ja raamat aitab analüüsida ka kõike maailmas käimasolevat.

Sinilille nädala raames on temaatiline ka meie “Rahvas arvab” videoklipp, kus
Riho Terras tutvustab Tiit Made kaheosalist raamatut “Ooperimaailm”

„Ooperimaailma“ puhul on tegemist mahuka teatmeteosega pea 1500-l leheküljel, kust leiab ka selliseid üllatusi, millest mul enne aimugi polnud,“ avaldab rinnas sinilille kandev kindralleitnant Riho Terras uues „Rahvas arvab“ videoklipis.

Jätkuvalt saab Rahva Raamatu kauplusest ja e-poest osta veteranide toetussümboleid sinilillemärke, käepaelu ja kleepse ning annetada vigastatud veteranide toetuseks.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives