3 uut raamatut kingituseks | Rahva Raamatu kirjastus

3 uut raamatut kingituseks

Rahva Raamatu kirjastus toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral lugeda soovitame ning mis sobivad kingituseks! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!

Glendy Vanderah "Läbi lehtede kumav valgus"

Glendy Vanderah “Läbi lehtede kumav valgus”

Glendy Vanderah’ „Läbi lehtede kumav valgus” viib lugeja andestuse ja tervenemise võimsale teekonnale. See üleloomulik lugu armastusest, kaotusvalust ja eneseleidmisest on rahvusvahelise menuki „Kus mets kohtub tähtedega” autori teine romaan.

„Läbi lehtede kumav valgus” algab kirjeldamatu eksimusega ja tegelastega, kelle kohta võiks esialgu arvata, et nad ei leia iial tagasiteed. Siis aga põimib meisterlik jutuvestja Vanderah kokku hingepõhjani liigutava loo tervenemisest ja lunastusest, tõugates lugejat hoogsalt lõpu poole, mis paneb uskuma looduse maagiasse.” – Steven Rowley, menuki „Lily ja kaheksajalg” autor

Henry David Thoreau "Walden ehk elu metsas"

Henry David Thoreau “Walden ehk elu metsas”

Innustav, särav, trotslik ja vaimukas „Walden“ kuulub vaieldamatult maailmakirjanduse kullafondi. Ilmumisest alates on see teos inspireerinud arvukaid põlvkondi, mõjutades mh nii Mahatma Gandhit kui ka Lev Tolstoid.

Eestikeelsele uusväljaandele on saatesõna kirjutanud Valdur Mikita: “„Walden” on suurepärane raamat andmaks edasi ajahetkede ja hingeseisundite vaheldumist läbi kevade, suve, sügise ja talve. Püüda päikesetõusu aegu metsajärvest haugi ja ahvenat, kuulata kevadise jää ärkamist pikast talveunest, imetleda sügiseti järvepeeglis leegitsevaid punaseid vahtraid ja pista sealsamas suhu peotäis sinikapõõsast roobitsetud marju – kõik, mis toimub Waldeni järve kaldal, võinuks sama hästi juhtuda ka Valga- või Virumaal.”

“Eesti Vabariigi põhiseadus”

"Eesti Vabariigi põhiseadus"

Eesti 100. sünnipäeva puhul ilmunud Eesti põhiseadus täiesti uues ja väärikas kuues. Väärikas köide võiks olla iga meie riigi kodaniku raamaturiiulis, et olulised asjad vahel meelde tuletada.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives