Rahva Raamatu Kingipood

Tule tööle! Otsime klienditeenindajat Rahva Raamatu Kingipoodi!

Ajal, mil inimestel on kõik eluks vajalik olemas, on neil ometi vaja asju, mis tuju paremaks teevad ja millega lähedasi rõõmustada. Ja neid asju peaks saama kohast, kus on mõnus ja hea olla. Meil on eriti mõnus interjöör ja vahvad kaubad, mis tekitavad tunde, et elu on ilus.

Rahva Raamatu Kingipood on nagu oaas keset kaubandusmerd. Oleme sisekujundusega palju vaeva näinud ning see kukkus meil tõesti hästi välja – igaüks tahaks sellises töötada!

Kingipoodi sobid ideaalselt, kui:

  • sulle meeldivad ilusad või tegelikult kohe erakordselt ilusad asjad ja soovid nende keskel täiskohaga tööd teha;
  • sa soovid aidata Kingipoes ostlejatel valikuid teha, sest nii palju kenasid asju on harva ühes kohas koos;
  • sa oskad kingitusi kaunilt väljapanekusse seada ja hoida riiulites korda;
  • sulle meeldib kingitusi pakkida (juhul, kui sa oled varem kingitusi ainult kinkekottidesse torganud, siis me õpetame sulle, kuidas neid paberisse pakkida ja paela ümber sättida);
  • sa saad naljast aru ja sa oskad rõõmu tunda lõbusatest kiiksuga toodetest. Näiteks kolbakujulisest rahakassast või kassi peaga jalgrattalambist, mis ütleb ööpimeduses “Njäu”;
  • sa oled vaimustuses Rahva Raamatu postkaartidest, mille järele tullakse ka teisest linna otsast;
  • sa oled rõõmsameelne ja sa ei kujutaks ette end tegemas tööd, kus inimestega suhelda ei saa

Omalt poolt pakume huvitavat ja suhtlemisrikast tööd sõbralikus, aga motiveeritud kollektiivis. Lisaks põhipalgale on meil boonussüsteem, töötajasoodustused, firmaüritused ning palju muud. Ahjaa, meie poed on Emori uuringu järgi kõige hubasemad ja mõnusemad. Ehk kui mõtled mõnes poes töötamisele, siis miks mitte teha seda Eesti kõige paremas?

Ootame sind Kingipoodi kandideerima, kui sa tunned, et räägime sinust. Oma CV võid kohe pikema jututa saata aadressile personal@rahvaraamat.ee.

Lisaks otsime võlureid meie Tallinna Rahva Raamatu poodidesse. Vaata kõiki Rahva Raamatu tööpakkumisi.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives